Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz pisti666 #7 üzenetére

    Sok sok hónap után ugyanaz a mantra :) Tudom, hogy hihetetlen, de a steam cloudhoz a Steam fér csak hozzá és mi nem. Tehát nem volt közvetlen ftp elérésünk a mentésekhez, mint ahogy azt lehet h. páran gondolták.

    (Nem emlékszem már h.a te konkrét esetednél hogyan is volt a progression lost, de később azért lett egy parancs berakva, amivel lehetett egy local savefile-t létrehozni, így azt elküldve, tudtunk vele érdemben foglalkozni)

    Érdekes egyébként, anno a béta teszteknél a userek jelezték, h. jó lenne egy online tárolt mentési opció is, így azokhoz nem lehet hozzáférni/külső editorral belenyúlni, kvázi csalni. Ez lett az "online character" ami lehet picit félrevezetőnek bizonyult, hisz rengeteg játékos egyből arra aszociált, miszerint csak ezekkel lehet multizni. (Bár a tooltip jelezte, h. csak a mentési metódus különbözik)

    Így viszont lett egy valag mentés, ami számunkra hozzáférhetetlen volt, amennyiben vmi olyan jellegű bug jött elő.

    Mostanra egyébként ki is lett vezetve. Csak local karakterek vannak, steam sync megmaradt amennyiben különböző gépekről játszik valaki. Annyi a kritérium h. PVP esetén van egy check, és amennyiben a karakter módosítve lett nem legális eszközökkel, úgy resetelnie kell.

    Make things work

  • X Factor

    addikt

    válasz pisti666 #12 üzenetére

    Ha nem veszett volna oda fél kari.

    Ha a steam cloud-nál fellép vmi fajta probléma, azzal nem tudunk mit kezdeni. Elhiheted h. nekünk is mennyi fejfájást okozott. Bug-okkal kapcsolatban nem foglak cáfolni, igen vannak/voltak hibák, de törekszünk ezek kijavítására és igen sajnos előfordul h. közben vmi más csúszik be.

    U.I. Szerintem nem azért mondják rajtam kívül itt sokan hogy többet a játék közelébe nem mennek.

    Van akinek bejön egy termék, van akinek nem. Nincs ezzel semmi probléma.

    L_ajos

    hanem a hozzáállásukkal, és a közösséggel való nemtörődömséggel

    Konkrétan mire gondolsz? Tényleg építő jeleggel kérdezem h. esetlegesen lehessen előre lépni.

    Kasya

    Laptop-ról játszol? Azt azért csekkold, h. a játék mappájában lévő "InstallUtils" mappából legyen minden felrakva.

    [ Szerkesztve ]

    Make things work

  • X Factor

    addikt

    válasz pisti666 #19 üzenetére

    Első bekezdés.

    Sajnálom h. így jött le, nem ez volt a koncepció.

    Második bekezdés

    Elkezdtem visszakeresni a konkrét esetet. Mellesleg pont 1-2 hozzászólással előbb fejtettem ki, miszerint nem, nincs hozzáférésünk. Ez volt az oka h. az elején azért többször utaltunk arra h. a userek inkább sima úgynevezett offline karik használatára törekedjenek, mert mentés mellett még backup is van róla. Hisz akár, ha becsúszik egy áramszünet, akkor az problémát okozhat.

    No erre például máris mondhatod h. kifogás ;]

    Harmadik bekezdés

    Ezt már annyiszor leírtad/leírtáttok h. végül visszakerestem. Nyugodtan leírhatod azt is, h. maga a warn óta egyszerűen rühelsz minket. És akkor legalább tiszta vizet öntünk a pohárba. ;] Pedig eleinte mindketten, pozitívak voltatok velünk szemben, de ez megváltozott. Te ennek indokaként minket jelölsz meg.

    De az h. egyfajta inkvizítornak próbálsz beállítani minket akik nem tűrik a negatív kritikát, illetve nem foglalkoznak a hibákkal gyökeres ellentetje a szándékainknak. :U

    Ja igen, a warn-ok. Egy hsz módoítva lett, a fu*k-olós, anyázós rész miatt. A másik hasonló okból törölve. 5-6 soros magyarázat pm-ben miszerint nem a kritikával van a baj, de ha lehet ódzkodjunk a nem megfelelő nyelvezet használatától. No most így csekkolva a time stamp-eket. Azóta minden elérhető helyen ez megemlítésre kerül, ami nem gond, de ha kell belinkelhetem a pontos thread-et.

    Az SLI, emlékszem ezt daa-raa emlegette mindig. Máskor is leírtam, most miért ne. Ő magára vette, miszerint az általa (egyébként hasznos) bug report-okkal nem foglalkozunk, bezzeg az SLI implementáció hip hop meglett, mert egy srác jelezte h. neki a TITAN-nal nem megy.

    A bug reportok (származzon az fórumról, belső tesztből) egy listában kerül összesítésre. Utána neki látnak ezek kijavításának. Igen, amíg ezen a listán szerepelnek bejegyzések, addig lesznek patchek. ;]

    Itt nyilván előfordulhat, h. a hibát elolvasva az egyik kóder, hip-hop megoldja az adott problémát, vagy kiderül h. esetleg egy komplexebb dologba sikerült belefutni. De nem úgy megy, hogy valaki felkiállt miszerint "csak azzal foglalkozunk ami 5 perc alatt megvan".

    Mellesleg ott vannak az abban az időintervallumbna kiadott patchnote-k, sosem állítottuk h. ne lennének hibák vagy ne fordulnának elő ismét, de azért a szándékot/törkvést h. ezeket kijaívtsuk igazán nem lehet megkérdőjelezni szvsz.

    [ Szerkesztve ]

    Make things work

  • X Factor

    addikt

    válasz #65675776 #22 üzenetére

    Engedelmeddel bemásolom, tudom nem illik, de ha már te egy szimpla "other"-ként jelölöd.

    "Hello, you have received this message because you violated the forum rules by using inappropriate language and abusive behaviour.
    If you have concerns with the game - which is OK -, express them in a more sophisticated manner or more warning points or a ban will follow.
    Thanks for your cooperation, and have a good day.
    Megapull"

    Szerintem elég konkrét, és nem hiszem h. ebben a formában bármi felháborítót tartalmazna. Kerek 8 hónappal később két mondat, ami tartalmilag idézi az akkori mondanivalód, könnyen lehet h. pont azt a részt mellőzi, ami az előbb említett szankciót eredményezte. ;]

    Nem, nincs előtérbe helyezve, ezt többször leírtam. Mellesleg az a patch tartalmazott sok más javítást is, ez persze nem zárja ki h. egy hiba a későbbiekben lett csak javítva.

    De akkor felteszek egy kérdést: Amennyiben egy egy hiba, report alapján könnyen orvosolható, inkább ki se javítsák, amíg mondjuk a nagyobb volumenű dolgok nincsenek rendben, azzal a kifogással h. erőforrásokat von el?

    Nyilván ha előbbi az utóbbi rovására menne, akkor mellőznénk egy ideig.

    UI.: Gondolom a válaszod arra fog utalni, h. először akkor is minden legyen rendben, és csak utána foglalkozzunk olyan dolgokkal, ami a felhasználók kisebbik hányadát érinti. Majd jelezd h. igazam volt-e. :P

    [ Szerkesztve ]

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák