Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz pisti666 #19 üzenetére

    Első bekezdés.

    Sajnálom h. így jött le, nem ez volt a koncepció.

    Második bekezdés

    Elkezdtem visszakeresni a konkrét esetet. Mellesleg pont 1-2 hozzászólással előbb fejtettem ki, miszerint nem, nincs hozzáférésünk. Ez volt az oka h. az elején azért többször utaltunk arra h. a userek inkább sima úgynevezett offline karik használatára törekedjenek, mert mentés mellett még backup is van róla. Hisz akár, ha becsúszik egy áramszünet, akkor az problémát okozhat.

    No erre például máris mondhatod h. kifogás ;]

    Harmadik bekezdés

    Ezt már annyiszor leírtad/leírtáttok h. végül visszakerestem. Nyugodtan leírhatod azt is, h. maga a warn óta egyszerűen rühelsz minket. És akkor legalább tiszta vizet öntünk a pohárba. ;] Pedig eleinte mindketten, pozitívak voltatok velünk szemben, de ez megváltozott. Te ennek indokaként minket jelölsz meg.

    De az h. egyfajta inkvizítornak próbálsz beállítani minket akik nem tűrik a negatív kritikát, illetve nem foglalkoznak a hibákkal gyökeres ellentetje a szándékainknak. :U

    Ja igen, a warn-ok. Egy hsz módoítva lett, a fu*k-olós, anyázós rész miatt. A másik hasonló okból törölve. 5-6 soros magyarázat pm-ben miszerint nem a kritikával van a baj, de ha lehet ódzkodjunk a nem megfelelő nyelvezet használatától. No most így csekkolva a time stamp-eket. Azóta minden elérhető helyen ez megemlítésre kerül, ami nem gond, de ha kell belinkelhetem a pontos thread-et.

    Az SLI, emlékszem ezt daa-raa emlegette mindig. Máskor is leírtam, most miért ne. Ő magára vette, miszerint az általa (egyébként hasznos) bug report-okkal nem foglalkozunk, bezzeg az SLI implementáció hip hop meglett, mert egy srác jelezte h. neki a TITAN-nal nem megy.

    A bug reportok (származzon az fórumról, belső tesztből) egy listában kerül összesítésre. Utána neki látnak ezek kijavításának. Igen, amíg ezen a listán szerepelnek bejegyzések, addig lesznek patchek. ;]

    Itt nyilván előfordulhat, h. a hibát elolvasva az egyik kóder, hip-hop megoldja az adott problémát, vagy kiderül h. esetleg egy komplexebb dologba sikerült belefutni. De nem úgy megy, hogy valaki felkiállt miszerint "csak azzal foglalkozunk ami 5 perc alatt megvan".

    Mellesleg ott vannak az abban az időintervallumbna kiadott patchnote-k, sosem állítottuk h. ne lennének hibák vagy ne fordulnának elő ismét, de azért a szándékot/törkvést h. ezeket kijaívtsuk igazán nem lehet megkérdőjelezni szvsz.

    [ Szerkesztve ]

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák