Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diósdi rém

    csendes tag

    válasz JuliusCaesar #14 üzenetére

    Ott a pont!

    El lehet majd mondani hogy hát én is adtam pedig szegény vagyok....mert a magyar az ilyen nagylelkű...a kutyát sem fogja izgatni.

    És sajnos ez így van amit itt meg mernek tenni(mivel meg lehet tenni..sajnos) azt vannak helyek nyugatabbra ahol nagyon komoly retorzió ellenében lehetne megkísérelni.Mondjuk nemigazán van próbálkozás se komolyabban mert nem kell,hőbölgők mindig lesznek,tökéletes rendszer nincs...de azért ami itt megy mondjuk ki nyiltan...szabad rablás pofátlanul,erről nem más tehet,csakis azok akiknek a kezébe adtuk a gyeplőt,és akik tűrik,merthát manapság a szó nélküli tűrés is alap aki nem áll be a sorba és meri azt mondani hogy nekem ez nem jó,más kellene....na azt a tömeg egyből kicsinálja,mivel a birkafelfogás nálunk már alap.

    Tudom sokaknak nem tetszik,dehát a szabadság lényege hogy elmondom a kis privát véleményem mert jogom van hozzá.

    Kellemes estét mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

    Hülyék kíméljenek(tudom sokan vagytok és egyre többen lesztek de a remény hal meg utoljára)

  • Lenry

    félisten

    válasz JuliusCaesar #14 üzenetére

    kis történelemlecke: az adósságaink igen nagy százalékát annak a kommunista rezsimnek köszönhetjük, ami a mi nevünkben vett fel hiteleket a nyugattól, amely elég nagy létszámú haderőt állomásoztatott itt, és amelynek utódai azóta is bele vannak betonozva a Kossuth téri disznóólba.
    és amelyik kiszívta azt a vért, ami kellene a lámpavasakhoz...
    uff

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Új hozzászólás Aktív témák