Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wjbhbdux

    veterán

    Merjenek egyszer EU vagy USA játékos mennyiséget közölni, ennyi halott szerverrel amit már lassan egy éve próbálnak összevonogatni csigatempóban nem lennék meglepve ha rég 1-1 millió alatt lenne, és lehet hogy annak is a java része farm bot. Ez pedig már a Steamen neccesen lenne egy top10-es játék, és akkor ehhez képest hol van a többi blizz game..

    [ Szerkesztve ]

    /s

  • wjbhbdux

    veterán

    válasz Csapoati #4 üzenetére

    Szintezésnél rég megy a crossrealm, de az igazi összevonással szerintem késtek jó 2 évet, engem baromira elszomoított hogy belépek és egy stack cloth nincs az AH-ban (erre a kiegészítővel érkezik további megoldásnak az Alliance+Horde közös AH szerver csoportonként), és hogy reggel belépve egyedül vagyok Orgrimmarban. Valahogy ekkor "halt meg" a wow a szememben, amikor hagyták a játékukat pusztulni évekig. Baromi jó hogy van száz millió előfizető, ha én kevesebb emberrel játszhatok együtt 4 földrészen mint egy 6v6 Call of Duty pályán..
    Vannak önmagukban is nagyon egészséges szép szerverek, csak hát nehéz/drága otthagyni a régit ahol 5+ évig játszottál, b.net profilhoz és nem karakterhez kötött barátlista meg túl későn és túl körülményesen jött, hogy megtalálja az ember a cata előtti kapcsolatait. Így számomra annyi maradt a wowból, hogy kiegészítő elején egy hónap, utolsó content patch után egy hónap, aztán viszlát 1.5 év múlva mire újra képesek valamit legyártani.

    [ Szerkesztve ]

    /s

  • wjbhbdux

    veterán

    válasz laceszgamer #21 üzenetére

    A WoW játékosbázisát nem lehet olyan egyszerűen értelmezni, hogy amikor csökken a játékosok száma, akkor a régi törzsgyökeres fanok hagyják ott. Míg az előfizetők száma valahol 12 millió körül tetőzött, a játékkal már összesen több mint 100 millióan játszottak 1.5 évvel ezelőttig. Az emberek jönnek-mennek, inkább arról van szó, hogy már MINDENKI kipróbálta, és már nem jön annyi új ember mint régen 1-2 hónapra benézni, mert egyszerűen nincs több akit érdekelne. Előbb-utóbb nyitniuk kell konzolra, hogy meglóduljon a szekér, a használható skillek egy részének törlése/összevonása az idei kiegészítőben is erre vette az irányt.

    /s

Új hozzászólás Aktív témák