Új hozzászólás Aktív témák

  • Gengi

    senior tag

    válasz hibavissza #140 üzenetére

    Fekete fehér matekom? Ez van. Sajnálom. Mondtam nekem nem tisztem elmondani, hogy ezek mi alapján döntenek. Vagy elhiszi valaki vagy nem. Sőőt, azt is elmondhatom, hogy egy két ilyen döntéshez még ennyi sem kell. Hanem csak egy jobban sikerült éjszaka. (Mercutio már le is írta ezt is.)

    A felmenőimet meg kérem nem szidni! Ők legalább dolgoztak és csinálták. Nem úgy mint a rinyálók.

    A kolléga aki válaszolt, még azt mondom, hogy kvázi kompetensen, mint aki már látott ilyet próbált kiigazítani.Részben igazat is adnék neki. De... Mivel azt nézik, hogy a minőség 100% lesz. A minőségi gyártást pedig simán kompenzálják ezerszer máshol. Ezzel is számolnak és mivel ez a veszteség nem kalkulálható nem is érdekli őket. A tudást pedig leírtam, hogy oldják meg. A logisztikai kültségek, beszállítók európán belül szinte zéró különbséget jelentenek.

    Egy biztos fél éven belül ott fogok ülni és egy távol keleti gyár legyilkolásánál tapsolni fogok. Jha igen és ezt majd egy anyaország beli bácsi nevetve fogja közölni. Kb 5.-jére fogom átélni ezt és látni, hogy az 5. gyár is miért zár be. De már látom magam előtt a 6.-at is nyugaton.

    [ Szerkesztve ]

    PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

Új hozzászólás Aktív témák