Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mike1334

    veterán

    válasz MageRG #41 üzenetére

    Nem hiszem, hogy akkora bravúr, hogy külön tudja választani a játék, hogy egyforma nehézséget választó játékosokat eresszen csak össze.
    A Sekiroban nem lesz multi, ezt már lenyilatkozták korábban.
    Nem akarok döntéseken agyalni a nap végén is, épp elégszer kell döntéseket hoznom nap közben, az "egyszerű" játékokat szeretem, ha egymás után harmadjára sem megy egy rész, akkor aznapra ki is kapcsolom. Ennyi, nem az én játékom, túlélem, csak sajnálom, mert a körítés tetszett, de akkor ott lesz majd a ghost of tsushima.

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

  • mike1334

    veterán

    válasz MageRG #51 üzenetére

    Alapvetően igen. Több HP/kevesebb sebzés, vagy több xp/arany/erősebb felszerelés. Nem lennének mágikusan lebegő nyilak, hogy erre menj, nem állna ott az ellen, hogy az első 2 ütés szabad, aztán reagál. Pusztán annyi történne, hogy nem kellene annyit grindolni (amit egyébként sokan megtesznek, és így játszák ezeket a játékokat, és biztos én is meg tudnám csinálni, de nem vagyok időmilliomos sajnos). Apropó, ha valaki addig grindol pl a Niohban, hogy simán lever mindenkit, akkor az "csal"? Gyakorlatilag beépítik az easy módot, csak sok időbe kerül elérni, ezt szeretném megspórolni.

    Nem tudom, hogy miért kell kapásból gyökérnek gondolni valakit, mert nincs türelme/ideje egy ilyen játékhoz. Nem is akarom, hogy az egészet megváltoztassák, csak a lehetőséget teremtsék meg, hogy így is lehessen játszani. Ha nem, hát nem, akkor nem veszem meg, ennyi.

    Nekem pl. olyan munkám van, aminek egy részét egy átlagos értelmi szintű ember magától is meg tudná csinálni, de nem akarja, mert neki bonyolult, nehéz, nincs kedve. Én ezért pénzt kapok, és sok minden rutinból megy. Nem gondolom azt, hogy de béna, hogy nem tudja...de persze úgy is lehetne, csak akkor nem lenne fizetésem. (Ja és csak nettó 8, bruttó 10 évem van benne, hogy ilyen "tápos" lettem, ha lett volna gyorsabb/könnyebb út, azt választom, de az életben nincs, viszont ez csak egy játék, ahol két kattintás lenne megváltoztatni a feltételeket...)

    ...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Új hozzászólás Aktív témák