Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiro

    senior tag

    válasz Schizoka #573 üzenetére

    Mi a tököm nem rákkeltő manapság? Mennyi sültkrumplit kell befalni ahhoz, hogy az okozzon rákot? 62. éves vagyok. Pirítós kenyér gyermekkoromban platnin sült. Megégett, kicsit lekapartuk, ettük. Pedig rákkeltő haha volt. Anyám mindig sötétre sütötte a rántott húst. Régen zsírban, újabban olajban. Pedig valamelyik módi halálosan rákkeltő. Gyógyszert nem szedek. Vérkép: magas koleszterin. Talán mert sok füstölt kolbászt, sült oldalast, pörköltet bográcsban, faszénen sült húsokat nyomok. Szalonnát teendő este sütöttem, és égett részt is ettem. Meg kis vörösbort. Igaz, a vitamint szedem. Az 56-os multit. Este egy kupica. Jaagermaister a leánykori neve, de annyi gyógynövényekből áll. Mondták már, hogy a mikrosütő is az. Biztos. Vagy 35 éve használom. A kávé is veszélyes. Azt is iszom cukor nélkül természetesen, az íze miatt. Tojásból is csak annyit, amennyi jólesik friss parasztkenyérrel. Ha az 7 db, akkor annyit. Szerintem hamarabb fog valóban rákot okozni a benyelt vegyszer, a műanyag, meg az ideg, amit más patkány dolga miatt el kell tűrni munkahelyen, meg a hétköznapi életben. Ha parázol, 160 fokon süsd a kaját. Most azt mantrázzák. Holnap majd mást. A koleszterinszintet is a gyógyszergyártó találta ki és határozott meg olyan értéket, hogy minden egészséges ember rinyáljon és szedjen csökkentőt. Szerintem. Régen mondták azt is, hogy a szűk farmer impedanciát, hererákot okoz. Lett vagy három lányom, a mai napig csöves Levi'sben járok és még talán mindig megy valamennyire. Szóval ennyit a kurva okos jóslatokról szerencsére. Ha meg menni kell, akkor kicsekkolok. Senki nem él örökké, de addig is azt és úgy eszem, ahogy jólesik. Jó egészséget Neked is és mindenkinek, aki olvassa. :R

Új hozzászólás Aktív témák