Új hozzászólás Aktív témák

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Indi86 #229 üzenetére

    "Meg jobban szűri az erőmű és nem az orrom alatt a dugóban."

    Ez így nagyon korrekt, Te egy igazi civilizált ember benyomását kelted.
    Vagyis a tartózkodási, lakóhelyedtő mindegy hova, bárhova de kitolod a a téged zavaró momentumokat.
    A villanyautódba a litiumot a legelmaradottabb országokból bányászatod gombokért, hatalmas környezetterheléssel, a benne lévő kobaltot Kongóból hozatod ahol napi több ember hal meg a bányákba, a tankoláshoz szükséges áramot több 100-1000 kilométerről hozod, ott nem probléma egy reaktorrobbanás, egy szénerőmű szennyezése, csak a Te komfortzónád tiszta maradjon.
    Ha lejárt a villanyautód mandátuma akkor meg vagy bedobod a tengerbe vagy lerakod valahol Afrika valamelyik hanyagolt térségébe, van már ott úgyis több millió köbméter civilizációs hulladék.

    Tulajdonképpen igazad van, én Budapesten lakom, ha a Parlament előtt beleszarok a Dunába, az engem onnantól nem érdekel mert a víz elviszi. Hogy esetleg Pakson vagy Baján az én szaromba fürdenek, na bumm.
    Hát maximális congratula.

    Gondolkodtam hogy elküldjem-e ezt a hsz.-t de a Te stílusod sem éppen kimondott társalgási, a szint kb. megmarad így megnyomtam a Küldés gombot.

Új hozzászólás Aktív témák