Új hozzászólás Aktív témák

  • Indi86

    tag

    válasz tordaitibi #210 üzenetére

    Láttam. És te olajszennyezést?

    Most drágább Németben, de hamarosan ott lesz a legolcsóbb, atom nélkül. Bár gondolom szted hülye az egész német népség. Tudok az akkuhiányról is ez is átmeneti. Magának csinálja az akkut nem tudom miről beszélsz. Hamaroson a mostani kb 16* át dogják tudni gyártani a Maxvell technologiájának hála és sokkal olcsóbban, tájékozódj. A világon épp épül egy csomó akkugyár. Vw csoportnak 70 fajta villanyautója lesz kint 28-ra, már jövőre jön a nagysorozatú id3 ami kb egy golf. Sztem abban is lesz akku.

    Szted az emberiség nem bírja megoldani a napelem újrhasznosítást? 😂 Ha a hűtőket megoldják meg az autókat akkor ez is menni fog.

    Hát biztos nagyon bonyi szétszedni felaprítani egy szélerőművet meg biztos nem termeli ki az árát, hülyének nézel? Magyaro meg nem széleromunek való. Ide napelem kell. Tudod hány atomerőművet szedtek szét eddig a világon? Pont nullát! Mert nincs ehhez meg a tudás, a németek pont küzdenek egyel kb 20 év és kész is lesznek vele, de te inkább ezt favorizálnád. 😂😂😂

    Dotálásról hallottál már?.Bevett szokás különben egy új kedvezőbb iparág sose tudna olcsóbb lenni, mert nem éri el a mérethatékonyság a szükséges szintet. Lásd villanyautók amik most mondom később mégis olcsóbbak lesznek mint a mostaniak. Aksikkal majd megoldják a hálózat ingadozását, az aksi árak 10 év alatt a nyolcadára estek! Minden évben esik kb 20 százalékkal és még alig gyártják valahol nagy volumenben, meg lesz ez is oldva.

    Melyik nem igaz abból amit írtam szted?

Új hozzászólás Aktív témák