Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Morden24 #23 üzenetére

    Azért ők is szerephez jutottak, de a játék 2/3-ában én domináltam. Sajnos nem lehet minden kalandot teljesen testreszabni. Van olyan kaland amikor meg nekem jut kevesebb szerep.
    Minden karakternek van gyenge oldala. Az enyémé a közelharc. A többieknek pedig a tolvajképzettségek hiánya.
    Egy katonákkal teli kastélyban nem nagyon tudtak ugrálni mert rögvest lenyomták volna őket. Én viszont szabadon tudtam lopakodni, záratnyitni, kutakodni. Főleg, hogy mivel Doldzsah pap is voltam egyben ezért láthatatlanná is tudtam válni ha a szükség úgy hozta.

    A magusban egy kaszt van igazán elrontva. A varázsló. Amikor varázslóval voltam akkor tényleg szinte az egész kalandot el tudtam vinni a vállamon egyedül. 6-ik szinttől kezdve irreálisan erős lesz. Láthatatlanná és anyagtalanná válik, repül. Elemierő aurát hoz létre. Átveszi más akarata felett az irányítást. Kitörli az emlékeket. Rúnamágiát használ, stb.
    Egy varázslót nagyon nehéz km-ként kordában tartani. Illetve lehet csak akkor mindenki számára nyilvánvaló lesz a dolog és elveszti az életszerűségét.

    Most nagyon jól érzem magam mert egy olyan kalandsorozatban vagyunk benne ami Toronban játszódik és én egy külhoni kereskedő vagyok. A többiek pedig a testőreim és szolgáim. :D
    Mivel nekem van színjátszás 2-ik fok és álcázás/álruha 3-ik fok ezért nem volt kérdéses ki lesz a kereskedő. Természetesen a nyelv és a kultúra is 3-ik fokú.
    Jobb szeretem az agyalós kalandokat mint a hentelőset.

    ui: Tudom, hogy kicsit ugrálok a témák közt, de gondoltam megosztom a tapasztalataimat.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák