Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    válasz *Mukeey* #82 üzenetére

    Húh, a belső fájkezeléstől a hideg kiráz (ránéztem a képre). Bár egész intuitív a kontrollerem számválasztója, maradok inkább a drag&dropnál (egérke). Ehhez viszont nyitva kell hagynom egy Total Commandert, erre pedig a FullHD már nem elég. Mivel viszont csupán otthon játszom , 21:9-en garázdálkodhatok. Megmozdítani a setupot amúgyis mélytorkozás kaktusszal, hiába dugok össze mindent ugyanúgy, apróbb bakik így is előfordulhatnak. szerencsére van egy kisebb kontrollerem, csakhát az meg Serato-s (s Traktort is rá lehet taknyolni hivatalos TSI fájl-lal, de akkor nem megy a mixer része. Ennek mi értelme, fel nem foghatom...

    Ha netán valahol neadjisten fellépnék, én is preppelnék egy szettre valót, bár hozzáteszem gyakran kell a klubokban is ZS-tervhez nyúlni, mert sok a fikázó tekintet. Tavaly játszottam utoljára sokat egyben (olyan hat órát), de az már nekem egy kicsit sok volt, pedig 20 évnyi/7000 darbnyi mp3-ból szelektálhatok.

    Valaki (az is lehet h te) nehezményezte, h felhígulta választék, és nehéz szelektálni. No igen, manapság egy nap kb. csak deep house-ból kijön 50-100 release (pedig most már nem is divatos), azt követni gyakorlatilag lehetetlen. Hetente-kéthetente szelektálok, néha van hogy egy maxiról egy szám menthető, néha mind. Régen voltak kedvenc neveim, akiktől mindnet leszedtem, de időközben rájöttem h ezek a termékeny producerek biza' sz@rt is kiadnak a kezeik közül. Vannak megbízható kiadók számomra (Suará, Bedrock, Parquet, Stellar Fountain) de azért óvatosan kell velük bánni, mert tudnak ám belterjesek lenni és egymás bránerét promotálni moslék számokkal...

    A zenei ízlés túlságosan kritikus szemléletéről már eleresztettem, és az önmarketinget is takaréklángra tettem. Mondjuk a hüjegyerek stíltől (hangosra veszem egy percig, lehalkítom, beletekerek, nem hallgatom végig) amai napig kiráz a hideg. Ki tudja, talán DJ-szokás, de én mindent lefadelek :D

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák