Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz Tikakukac #42 üzenetére

    Én nem csak Európában jártam eddig a munkám révén és nem csak a "migráncs" tévét nézem, nem tudom minek kell ez a nagy sértődöttség. Ja, és nem Szabolcsban élek :) Pont ez megy ha politikáról van szó mindig, érdekes hogy két értelmes mondatot nem tud váltani egy Fideszes egy nem Fideszessel. Nem baj, lassan itt lesznek a választások, majd meglátjuk mennyire elégedetlenek az emberek a jelenlegi állapotokkal, többek között az oktatással, mert ha nagyon akkor rendszerváltás lesz, de ha nem, akkor elkönyvelhetjük hogy a többség rendben találja a hazai állapotokat. Egy párt véletlenül ugyanis nem nyerhet háromszor egymás után ha mindent rosszul csinál.
    t72killer : Most a tiltakozások korát éljük, a nagy jólétben unatkoznak az emberek, valamit kell csinálni :D Van pedagógus nálunk is a családban, és nem elégedetlenkedik azért mert megkapja vezetőként a nettó havi közel háromszáz ezret. Igaz, 500 lenne a normális, de ha az átlag béreket nézem ez ma jónak számít.
    Azért "56 - ot nem keverném ide, de mindegy. Akkor azért más volt a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák