Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz Tatejka84 #19 üzenetére

    Én nem vagyok benne biztos, hogy akinek nem tetszett a pont rendszer, az nem ismeri, ismerte a gazdaság működését. Szerintem én jól ismerem a Settlers 7 gazdaságát, de voltak olyan menetek, amikor még nem akartam nyerni, de mivel elértem a kívánt csillag számot automatikusan nyertem. Pedig szerettem volna még ezt-azt ügyködni. Tudom, lehet folytatni, de az úgy már nem ugyan az.

    Szóval nálam a Settlersben az ellenfél totális megsemmisítése volt a cél, hogy írmagjuk se maradjon, ha az 6-8-10 órába telt, akkor annyiba.

    Pl. a 4. rész "Az új világ" kiegészítőjében van egy pálya, ahol igazából csak védekezni kéne és a megadott egységeket létrehozva elhajózni a csudába. Ezt meg is tettem, de előtte átruccantam az ellenség szigetére nem kíméltem a nőket és gyerekeket sem. :DDD

    (#18) Gergosz2

    Igen, a 7. rész eltérő ilyen szempontból, de szerintem nem volt bonyolultabb csak más. A jól működő gazdaság mindenhol fontos volt, mert anélkül nem lehetett haladni.

    Sajnos mindenkinek nem tudnak a kedvére tenni, meglátjuk milyen lesz az új rész.

    Azért azt én is remélem, hogy nem mennek át túlzottan fantázia világba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák