Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • soundsonic

    aktív tag

    válasz whitezo88 #21 üzenetére

    Köszi :) Sajnos öregszem és egyre inkább casual játékossá váltam ezért na meg persze a munka miatt egyre kevesebbet játszom és nyújt élvezetet :( A Guild Warst ajánlom, nagyon jó, de elég nehéz a végére. A játékaim közül a legjobban a Warhammert sajnálom, persze még él néhány szerver, de inkább hagyjuk.. az EA kinyírja.

    A Dungeons&Dragons Neverwinter Online más mint a DDO. A DDO F2Pben szinte játszhatatlan csak az első pár szint "ingyenes" utána turbine pontokat meg stb kell venni, hogy bemehess dungeonokba. Én nagy szerepjátékos voltam, de igazából MÁGUS és Star Wars -al játszottunk, néha D&D-vel is. Sok könyvet olvastam és a világa nagyon tetszik. A grafika szép és mint mostanában divat mmo keverék, tehát innen - onnan belecsempésztek elemeket. A fórumon kicsit többet is olvashatsz, ha érdekel:[link]

  • Wolverine

    félisten

    válasz whitezo88 #21 üzenetére

    Teljesen más. A Neverwintert a Cryptic (Star Trek Online, Champions Online, eredetileg a City of Heroes) fejleszti és a Perfect World üzemelteti majd. Eddigi tapasztalataim alapján a cryptic MMO-i eléggé casualbarátok szoktak lenni.

    #20: miért lenne érdekes? A WoW az USA-ban több, mint 8 éve jelent meg. Ennyi idő alatt többször kicserélődött a játékostársadalom, nem sokan játszottak végig. Én ismerek olyan embereket is, akik még a vanilla időkben abbahagyták; és olyanokat is, akik csak a Cataclysm vagy a Mists után kezdték el...
    A sokszor emlegetett előfizetői szám csak az aktuálisan élő és befizetett accountokat jelenti. Ennek többszörösét jelentik azok az accountok, amelyek valamiért már inaktívak.

    [ Szerkesztve ]

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák