Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz .LnB #28 üzenetére

    Csak akarat kérdése....

    Más : ob-t toltam én is igaz nem túl sokat a folyamatos dc miatt.
    Nekem személy szerint a grafikával nem volt bajom persze nem tökéletes de egy mmo-nál nem is kell.
    Engem jobban zavart ,hogy a "pár perces" bevezetés után ott álltál szabadon aztán csinálj amit akarsz ja de miket tudok ? Lehetett volna 1-2 alap küldetés mint az általában szokott ami megmutatja az egyszerű alap dolgokat.
    Irányítás minden mmo shift+del amiben wasd a mozgás nem pedig click to move de hát ezzel egyedül vagyok :D

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz .LnB #25 üzenetére

    Ezzel nem értek egyet. Mi a különbség aközött, hogy minden nap játszom vele 8 órát vagy helyette 4x2 órás adagokban tolok bele ugyan annyi játékidőt? Ja igen... a lassabb haladás és fejlődés. Na de hajt valahova valami, feltétlenül szükséges ugyan olyan gyorsan fejlődnöm mint a no-life kockák?

    A Skyrim-et is 1,5 hónap alatt vittem végig. Na és akkor mi van? Én már kinőttem abból, hogy egy virtuális térben lóbáljam az e-péniszem, hogy én vagyok a legtáposabb, legrettegettebb és mindezt a lehető leggyorsabban értem el. Nekem ma már fontosabb az, hogy amikor odaülök a gép elé, azt élvezzem, fontosabb a kalandozás, a jó sztori és az, hogy képes arra a 2 órára beszippantani hetente 1-2 alkalommal. Ezért nem tolom már klasszikus MMO játékokkal amik a retek unalmas farmolásról szólnak és a közösségi móka is csak az end-game közeledtével indul be (pl: PvP arénák, ligák, stb).

    A TESO-t szerintem tudnám élvezni, még a bétában belenéztem egy nap erejéig (oda is ragadtam egész napra). Jó lenne, de ha előfizetek, akkor annak az időnek csak a negyedét használnám fel, így csak elpocsékolnám a nagy részét. A World of Tanks-ban azt szeretem, hogy sokféle prémium előfizetési mód van, feltöltöm az egyenlegem és abból tudok 1, 3, 7 vagy 30 napra előfizetni (de hosszabb távra, fél évre vagy egy évre is), ha meg éppen nem fizetek, akkor is be tudok lépni játszani.

  • Khelben

    nagyúr

    válasz .LnB #32 üzenetére

    ha valaki heti 1-2 alkalommal játszik 2órát az nem alkalmas komoly raidelésre.

    Ebben egyetértünk.

    Pedig az a játék sava-borsa.

    Ebben meg nem. Engem sosem érdekelt a (HC) raid, elvagyok LFR-rel, azt is csak a minimum gear meg a történet miatt nyomtam végig. Közben gyűjtöm a mountokat, az achikat, Panda óta a peteket, szintezem az altokat a szakmák miatt, stb. A farm és a WoD-ban érkező garrison pont nekem lett kitalálva. Egyedül játszom, a haverok kikoptak már. Most gondolkodom egy PvE realm transferen, mert a world pvp sem érdekel, sosem mentem el Durotarba gankelni a kezdőket. És mióta a Ragnán eltolódott a játékosszám a horda oldalra, azóta nem nagy buli ott játszani olyannak, aki nem pvp-zik.

    [ Szerkesztve ]

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz .LnB #32 üzenetére

    Na jó, de az érvelésem szempontjából ez egy irreleváns mellékszál. Én csak azt mondom, hogy ha már MMO-val tolom, akkor inkább olyan free-to-play ami korrekt módon jutalmazza a fizető játékosokat, de nem az ingyenesek kárára. Már csak azért is, mert szabadidő/kihasználás miatt nem mindig tudok vagy akarok előfizetni.

    Mindig utáltam, mikor éveken át lapátoltam az előfizetési díjat a játékba, de ahogy lejárt vagy késett a hosszabbítás, rögtön egy udvariasan megfogalmazott "takarodj anyádba amíg nem fizetsz újra" szöveggel nézhettem a beléptető képernyőt. Arról nem is beszélve, hogy 30 vagy 60 napnál rövidebb periódusokra nem is lehet a legtöbb helyen előfizetni, az egyenlegből éldegélős módszert is alapvetően jobbnak tartom, persze ez a kiadónak nem feltétlenül érdeke, ezért sokan nem így nyomják.

    BTW, szerintem ez a kötelezően és előre kifizetős havidíjas modell egyszerűen idejétmúlt. Az SWTOR is belebukott, sőt gyakorlatilag mindenki belebukott aki a WoW-nak akart közvetlenül nekimenni. Szerintem a TESO is 1-2 év múlva át fog váltani valami másra. Addigra lecseng a hype és ha addig nem éri el a kritikus tömeget ami még fogyatkozva is bőven elég lesz egy évtizedre (lásd: WoW), akkor üzletileg ez is hamar veszteségessé fog válni.

    [ Szerkesztve ]

  • Diopapa

    addikt

    válasz .LnB #43 üzenetére

    Pl Star Trek Online teljesen jól működik F2P-ben.

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

  • Szőrös 

    veterán

    válasz .LnB #43 üzenetére

    "'oszt még is megbuktak, akkor meg nem mindegy?"

    Éppenséggel nem mindegy mert ez a másik szó amivel sokan szívesen hadonásznak csak éppen nem értem miért.
    Mitől bukta egy mmo ? Mi a bukta pontos definíciója ?
    Az hogy nem éri el a wow előfizetői számát ?
    Ezt ugye senki sem gondolja komolyan...
    Az hogy a túlzott elvárásoknak nem felel meg ?
    Nincs olyan mmo ami erre képes lenne...még a sokak által favorizált wow is egy szartalicska volt amikor megjelent aztán szépen helyrekalapálták .
    Ha most adnák ki akkor kapná az ívet rendesen az játékosoktól.

    Szóval ?

    [ Szerkesztve ]

    https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

  • Ranagol_5

    senior tag

    válasz .LnB #16 üzenetére

    Értsd jól, amit mondok. :K

    (#20) Diopapa: Hát, a pingem nem volt túl magas, így alapvetően nem a szerverre fogtam, inkább a béta mivoltára a játéknak, hogy ilyen lassan tölt be, de ahogy néztem a cikkírónak is támadtak problémái ezzel kapcsolatosan. Persze lehet tévedek.

    Azt a sok wow-os mindig elfelejti, hogy volt a háttérben egy Lineage 2, aminek közel ugyan akkora tábora volt, mint a wow-nak, sőt.. amikor csúcson járt, csak ázsiában volt majdnem annyi előfizetője, mint a wow-nak az egész világon.. Csak ezt valahogy mindig elfelejtik az emberek, vagy nem is tudnak róla. :)

    Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

  • Mardel

    őstag

    válasz .LnB #32 üzenetére

    "De mindmáig állítom, hogy a WoW a világ egyik legjobb játéka. De aki erre rávágja azt, hogy nem igaz. Azok valószínűleg nem játszottak vele annyit mint kellett volna"

    Nem igaz. Az a Lineage 2 volt 2004-tol 2011-ig (Goddes of Destruction bevezeteseig.) :P

    Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

  • CybonTom

    tag

    válasz .LnB #43 üzenetére

    .LnB írta: De tudsz olyan f2p MMORPG-t ami jól működik? Én nem sok jót hallottam egyikről sem.
    Ajánlom neked a DDO-t. Elég régóta vannak a piacon, az elsők között találták ki maguknak az f2p-t és azóta nő a játékos bázisuk, meg fejlődik a játék, számtalan kiegészítőt megérve már. Ott megoldhatod úgy is a játékot, hogy abszolút nem fizetsz érte semmit (van ismerősöm, aki soha egy petákot sem fizetett érte, mivel a játékon belül is össze lehet szedni a szükséges pontokat, csak többet kell hozzá játszani, viszont amit megveszel, az nem veszik el soha, ha nem vagy előfizetéses, akkor se), mégis élvezni fogod (kivéve, ha pvp-re vagy beállva, mert az tulajdonképpen nincs a játékban, csak kocsmai aréna verekedés).

    A TES online, meg valószínű akkor fog bukni nagyot, ha a szerver gondokat nem oldják meg hamar. Ez lett az igazi veszte a Warhammer online-nak is... ott volt, hogy egy várostrom esetén, ahol több száz játékos harcolt mindkettő oldalon, a szerver 3-4 alkalommal padlózott le (és indult újra)... ha már a béta esetén látszik ez a hiba (ahogy a cikk írja), akkor ez símán padlóra küldheti a játékot, bármilyen jók is a küldetés körítések...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák