Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz .LnB #25 üzenetére

    Ezzel nem értek egyet. Mi a különbség aközött, hogy minden nap játszom vele 8 órát vagy helyette 4x2 órás adagokban tolok bele ugyan annyi játékidőt? Ja igen... a lassabb haladás és fejlődés. Na de hajt valahova valami, feltétlenül szükséges ugyan olyan gyorsan fejlődnöm mint a no-life kockák?

    A Skyrim-et is 1,5 hónap alatt vittem végig. Na és akkor mi van? Én már kinőttem abból, hogy egy virtuális térben lóbáljam az e-péniszem, hogy én vagyok a legtáposabb, legrettegettebb és mindezt a lehető leggyorsabban értem el. Nekem ma már fontosabb az, hogy amikor odaülök a gép elé, azt élvezzem, fontosabb a kalandozás, a jó sztori és az, hogy képes arra a 2 órára beszippantani hetente 1-2 alkalommal. Ezért nem tolom már klasszikus MMO játékokkal amik a retek unalmas farmolásról szólnak és a közösségi móka is csak az end-game közeledtével indul be (pl: PvP arénák, ligák, stb).

    A TESO-t szerintem tudnám élvezni, még a bétában belenéztem egy nap erejéig (oda is ragadtam egész napra). Jó lenne, de ha előfizetek, akkor annak az időnek csak a negyedét használnám fel, így csak elpocsékolnám a nagy részét. A World of Tanks-ban azt szeretem, hogy sokféle prémium előfizetési mód van, feltöltöm az egyenlegem és abból tudok 1, 3, 7 vagy 30 napra előfizetni (de hosszabb távra, fél évre vagy egy évre is), ha meg éppen nem fizetek, akkor is be tudok lépni játszani.

Új hozzászólás Aktív témák