Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Stauffenberg #31 üzenetére

    Félreértesz. Nem azt mondtam, hogy ez jó. Csak, hogy én így nyomtam. Az én mentalitásom ilyen. És a csapat is megkövetelte. Minél gyorsabb szintezés, gearelés. És én élveztem is. Mikor megcsináltam a rugó Legendary questet és végre megszereztem, á jó volt. Én a szintezést is boostoltam, vagyis minél gyorsabban meglegyen.
    Azért abban szerintem megegyezhetünk, hogy ha valaki heti 1-2 alkalommal játszik 2órát az nem alkalmas komoly raidelésre. Pedig az a játék sava-borsa. Persze mind ez az én véleményem. És a WoW alkalmas arra is ahogy te játszol nincs is ezzel baj. Sőt én pl. baromi keveset pvp-ztem. Szinte semmit. Engem az nem kötött le.
    Lassan két éve nem léptem be, és azért mert annyi időm nincs amennyit rá kéne szánnom ahhoz, hogy a régi szintemen tudjam tolni.
    De mindmáig állítom, hogy a WoW a világ egyik legjobb játéka. De aki erre rávágja azt, hogy nem igaz. Azok valószínűleg nem játszottak vele annyit mint kellett volna :D

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák