Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82860288

    törölt tag

    válasz penge111 #2249 üzenetére

    Oh, ne morgolódj, nagyon is megérte az árat. :K
    Csak az alapjátékban több száz óra van sztori szempontjából, főleg ha mindhárom fakciót / területet végigviszed (és már miért ne vinnéd? :DDD )
    Ami kimondottam fetch quest, az daily repeateble quest. Mellék küldikben is lehet olyan, hogy szedj 3 virágot, de nem ennyiből áll, hanem az csak a kezdet lehet elvétve, sőt, minden ilyen mellék küldinek van külön sztorija, ami hozzáad a lore-hoz és némelyikük baromi élvezetes.
    AZ NPC-k élik saját világukat mindenhol, lehet nincsenek tömve a városok velük, de éppen elegen vannak és élik a napi kis életüket.
    Küldiknél is ha végeztél és leadtad őket, még maradj egy darabig, mert hallhatsz érdekes dolgokat vagy követheted őket. Egyik ilyen kedvencem Rivenspireben van, egy jelentéktelennek tűnő küldi után még történnek szívszorító dolgok, de van rengeteg más ilyen.
    Dungeönök nagy része szólózható, de ott szinte minden bossnak van valami mechanikája, amit meg kell tanulni, de ezek egyszerűek, de élvezetesek.
    Trialoknál minden bossnak van mechanikája, ezek egy része könnyű, más része meg néha nagyon nehéz, de javaslom a progression (groupoka)t és a veterán hard mode-ot egy jó guilddel. Általában mechanika bizonyos %-ú HP-hoz köthető, tehát várható előre, de oda kell figyelni, mert közben minden támadás más és érhetnek meglepetések rotáció közben is.
    Nincs 2 egyforma dungeon és a delve-k 98%-a is eredeti és nem copy+paste.
    Itt sokan nagyon sokat játszottuk, nekem 5 év van benne nagyrészt napi több óra játékkal, nagyon élveztem, imádtam minden percét. Vannak benne nagyon érdekes és vicces karakterek, szerintem a sztori eszméletlen jó és minden új chapter / dcl új történetet mutat be, ami bizonyos fajokra is adhat mély történelmi betekintést és jobban megismerheted őket.

  • nemorino

    tag

    válasz penge111 #2249 üzenetére

    Láttalak a guildben, Isten hozott :)
    Többféle küldetés van:
    1. A főküldetésben meghaltál, ki kell szabadulni a "pokolból", visszaszerezni a lelked és legyőzni Molag Bal-t, a leghülyébb nevű daedra herceget. A próféta adja őket, a prológus végigjátszása után.
    2. Utána van 3 szövetség, mindegyiknek van egy történeti szála, ami 5 területen keresztül játszódik. Ezek az alapjáték részei, én ezzel kezdeném a helyedben. Mindkettőért skill pont is jár, szóval még akkor is megérné, ha nem figyelsz a sztorira, de szerintem megéri odafigyelni. Miután ezekkel kész vagy megindítja valamelyik másik szövetség történetét, de akár magadtól is elkezdheted. Szerintem mindhárom érdekes. A questadó feje fölött rombusz alakú, díszes marker jelöli.
    3. A 2-vel egyenértékű a dlc-s területi főtörténet, szerintem ezeket hagyd azutánra, hogy végeztél az alapjátékkal. Ugyan technikailag bárhol kezdheted, de vannak visszatérő szereplők, akiknek az ismerete pluszt ad a sztorihoz.
    4. Ezek mellett vannak mellékküldetések, a questadó feje fölött fekete nyíl jelöli, ezek filler történetek, csak akkor kell megcsinálni, ha érdekel a világ.
    5. Végül vannak a napi küldetések, ezeket naponta lehet ismételni, halványkék nyíl jelöli, ezek tényleg grindolásra valók.
    Ha engdame tartalomra vágysz, akkor jöhetnek a dungeon-ök és a trialok, de oda akkor menj, ha már ismered a karaktered. Buildeket találsz a Youtube-on: Deltia's Gaming, Alcast, Xynode és Hack the Minotaur a kedvenceim.
    Én mindent megcsináltam, ami a játékban található, több mint 8800 órát raktam bele és nem tudom megunni. Ha kell segítség valamiben üzenj, szívesen adok bármit.

    [ Szerkesztve ]

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

Új hozzászólás Aktív témák