Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemorino

    tag

    válasz #38167040 #1492 üzenetére

    Szia! Ha jól láttam Te PS-en játszol, szívesen csatlakoznék, ha lehet. 600-as szintű vagyok, van egy EP templarom és egy AD sorcererem. Eddig szólóban játszottam, most szeretném bepótolni a coop lemaradásomat. Elsősorban Craglorn, Cyrodiil, Veteran Dungeon-ök és hosszabb távon talán Trialok érdekelnének.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz Necc #1498 üzenetére

    Észrevétel illetve kérdés nyugodtan jöhet, illetve ha úgy értékelitek, a jövőben is állíthatok össze buildeket - komolyabb szerepkörökben.

    Engem érdekelne, mert az általam követett videósok (Alcast, Deltia, Legendary Gaming) elég ritkásan
    és semmitmondóan válaszolnak a build videók hozzászólásaihoz, Jó lenne mélyebben megérteni a játék mechanikáját, de olyan noob kérdéseim vannak, hogy le sem merem írni :N

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    Köszönöm a válaszokat. Magamról annyit, hogy képességet tekintve casual játékos vagyok, de április óta minimum 800 órát fektettem ebbe a játékba, szóval hajlandó vagyok áldozatokat hozni, hogy jobb karaktereim legyenek. Leginkább az a gond, hogy nem értem, hogy minek mekkora hatása van a dps-re. Egyelőre 2 magicka karakterrel megyek, az első argonian templaron kísérleteztem a spell critical-lal és a maxra húzott champion pont + Thief boon mellett (5 lila Julianos + 3 lila Bloodthorne + lila Infernal guardian set) kemény 5000 volt a dps. Most Deltia buildjével megyek (5 lila Julianos, 5 lila Mother of Sorrow + neutral staff) amiben sokkal kiegyensúlyozottabb a DoT és a spell damage képesség is, jóval nagyobb a dps, de semmi extra. Mondjuk nincs jó self buffja a templarnak, csak a minor sorceryt és az Inner light miatt a major prophecyt használom.

    Felhúztam egy high elf magicka sorcerert is, 5 Necromancer (1 lila 4 arany) + 5 Julianos (5 arany) + neutral staff + Apprentice boon. Még nincs meg minden passzív skill, Mages Guild és Undaunted még nincs kimaxolva, de major sorcery-t, major brutality-t és a nem DoT skillek esetében major prophecy-t is használok, mégis fenntarthatóan csak 13000 a dps, ami kalandozásra elég, de a Veteran Dungeonökben sokkal erősebb arcokkal futok össze. Nem tetszik a pet build (elveszi a helyet a skillektől, az Inner lightot csak a második fegyverre tudom rakni), át akarok állni az 5 Julianos + 3 Willpower + 2 Ilambris + 1 Maelstrom-re, ha majd megcsinálom a vMA-t, januárban állok neki addig xp-t farmolok majd az év végi eventen + gyűjtöm a transmutation kristályokat. Egyszerűen nem tudok rájönni, hogy hogy tud valaki 35-40000 dps-t fenntarthatóan produkálni. Kísérletezni addig nem akarok, amíg meg nem értem, mert sokba kerül állandóan újraosztani a pontokat + nem szeretném elpazarolni a legendary összetevőket olyan cuccokra, amit nem fogok hosszabb távon használni.

    Még 4 karakter van talonban (stamina nightblade, stamina dragonknight, stamina sorcerer és magicka warden - a héten vettem meg a Morrowindet), minden classt ki szeretnék próbálni. Rövidesen minden traitet sikerül kikutatni az első karakteremmel, kb. másfél hónap múlva bármit tudok craftolni.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz Hansomester #1583 üzenetére

    Guildhez akkor tudsz csatlakozni, ha valakitől kapsz meghívót. Vadásznak új tagokra, még a text chatben is, nem nehéz találni, csak komoly guildben heti 5000 a tagsági díj, ami kezdő karakternek még elég drága (anyagokon, motivokon, térképeken és recepteken kívül gyakorlatilag semmi piacképes cuccod nincs, ami van, többnyire az sem túl értékes). Magyar guildről a többiek tudnak tájékoztatni, én PS4-en játszok.

    A mimic stone olyan style material, amelyik bármilyen stílus craftolásához felhasználható. Érdemes félretenni, én csak master writeknél használom fel ritka anyagok helyett. Craftolni bármennyit tudsz, ha van elegendő alapanyagod. Naponta kapsz 6 crafting writet, ami napi crafting feladat, ha teljesíted, akkor pénzt, xp-t, inspiration-t és egy csomagot kapsz, amiben recept, material, vagy szerencsés esetben master writ lehet, aminek a teljesítésével writ voucher-t kaphatsz. Ezen értékes dolgokat lehet venni a kereskedőnél (Rolis Hlaalu, megtalálható Mournholdban, Wayrestben és Elden Rootban.)

    A fegyverekhez, vagy ruhához nem kell recept, csak a researchben ki kell kutatnod azt a traitet, amilyet szeretnél craftolni. A smaragd a training trait gemje, ezért csak akkor tudsz smaragdos kardot készíteni, ha találsz egyet, kikutatod (ezáltal megsemmisül a tárgy), szerzel smaragdot (más tárgyak szétszedésével, vagy nyers alapanyagok finomításával) és a szükséges alapanyagot (pl. vasat).

    Ha van ESO Plus előfizetésed, akkor minden nap, amikor belépsz ebben a hat napos periódusban kapni fogsz egy crown crate-et, ezekben lehetnek scrollok (xp vagy riding skill), mimic stone-ok, vagy ritkábban mountok, petek, kosztümök. A most elérhető konkrét listát a crown store crown crate fülén a rewards alatt láthatod.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz xkoti #1893 üzenetére

    Az alapjáték áráért kapott játékidő nagyon jó, csakhogy ha rákattansz, akkor a végére azon kapod magad, hogy sokszorosát ráköltötted. Én 7500 Ft-tal indítottam és úgy ráköltöttem még 30000-et, hogy észre sem vettem :-) Még így is nagyon megérte, nagyon jó arcokat ismertem meg, csodálatos közös élményekben volt részem.

    A kozmetika is kapható ingame pénzért (gold) és igazi pénzért (crown). A különlegesebb hátasok csak crownért kaphatóak, vagy lootboxból vehetőek ki, de a karaktereid outfitje megoldható farmolással.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz s4hu|SyD^ #1959 üzenetére

    Olyan jól tudnak fogalmazni... Nekem rég megvan a questelős karakteremmel a Summerset Pathfinder, most akkor csak játszanom kell, vagy egy másik karakterrel összeszedni a hiányzó pontokat? Egyébként az ajándékok egész jók, a ház nagyon jól jön, már az 3 fogadóbeli szobám + 2 eddigi házam mind tele van bútorokkal, nem tudom hova tenni az új cuccokat.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    Igen, én is azt szűrtem le újra átolvasva, hogy nem kell megcsinálni másik karakterrel. Jobb is, mert most eléggé elkedvetlenített a sorcerer szétnerfelése. Egy éve játszok sorcererrel, már a harmadikat húzom fel, eddig minden dlc nerfelt rajta valamit, most meg végleg kiherélik úgy, hogy még pve-re se lesz jó. Gondolom van annyi eszük, hogy a reakciókat látva átgondolják a dolgot, de a tudat, hogy ezt képesek voltak komolyan elénk rakni elég lehangoló, gyakorlatilag azt mutatja, hogy fogalmuk sincs a saját játékukról. Lehet, hogy csak a napi writeket fogom csinálni egy ideig, 6-7 új játékot vettem amióta elkezdtem az ESO-t, csak eddig nem volt rájuk idő.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz Necc #1966 üzenetére

    Sosem értettem az állandó nerfet, a végére csak az lesz, hogy nem marad class, amivel szórakoztató lenne a játék. Nem köszönöm én senkinek, ha úgy gondolják, hogy erre az a megoldás, hogy 1 másodperces cast time-ot raknak a hardened wardra, használhatatlanná téve a classot pve-ben is, akkor inkább ráhagyom az egészet. PVP-zni stamina nightblade-del szoktam, nem érdekel különösebben az overload nerf, de a hardened warddal a pve is ugrik és a sorcerer volt a fő trial/dungeon karakterem.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz Necc #1976 üzenetére

    Wow, pont ugyanezt craftoltam a magicka wardenemnek, hogy felhúzzam :-) Na jó, a Torug's pactot nem, két ékszer helyet meghagytam randomnak.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz Necc #1981 üzenetére

    Ahogy haladt előre az event egyre nőtt bennem a meggyőződés, hogy a Zenimax előre eldöntötte, hogy meglesz a 100%. A hétvégén alig ment fel a szám, utána meg meglódult. Két eset lehetséges: vagy ekkora késéssel tették közzé, vagy kamu az egész és csak azért van, hogy minél többen megvegyék a Summersetet. Végül is mindegy, én örülök a lónak és a villának :-)

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    A Lethal Arrow-val nektek is gond van? Sem én, sem a barátom nem tudjuk ellőni, ha nem tökéletesen tartjuk a célkeresztet a mozgó ellenfeleken a cast time alatt. A Patchlogban nem találtam változást, ez most bug, vagy szándékos változtatás? PS4-en játszok.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz s4hu|SyD^ #1995 üzenetére

    Az egyetlen igazán jó Bow skill pvp-re. Tegnap nekiálltam kísérletezni, de nagyon úgy néz ki, hogy ha ez marad, akkor a poison spammelő nightblade buildem mehet a levesbe. Azért egy bejegyzést megért volna a Patchlogban, hogy felejtsük el az íjat pvp-re.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz s4hu|SyD^ #1997 üzenetére

    Guild chatben is volt róla szó, biztos nem csak mi érzékeltük. Mindegy, megtaláltam a megoldást, tegnap már a megszokott eredményességgel tudtam pvp-zni.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz ldave #2005 üzenetére

    A Summersetet jelenleg meg kell venned, hogy hozzáférj a jewelry craftinghoz és a psijic order skillekhez, korábban meg a Morrowindhez kötött volt a warden class, de ezt már külön is megveheted a crown storeból. Vannak továbbá azok a motifok (ruha vagy fegyver stílusok), amelyek egy-egy dlc-s területen gyűjthetőek be, de ezek megvehetőek a guild store-okban.

    Másrészt a dlc területek mindig szebbek valamivel, mint az alapjáték. Konkrétan a Morrowind szerintem a legszebb a maga zord vulkanikus módján (plusz a soundtrack zseniális), Summerset pedig a gótikus épületek kedvelőinek tetszhet. Hew's Bane a leginkább városnak tűnő település, bár eventen kívül jellemzően nem sok a játékos arrafelé. Mondjuk a dlc-s területek közül csak Summersetben van sok játékos, ott van pár exkluzív resource, ami miatt odaszoktak. Szóval ha csak az egyiket akarod megvenni, akkor egyértelműen a Summersettel kapsz több hasznos tartalmat.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz ldave #2009 üzenetére

    Vigyázz, nagyon addiktív :-) Sosem hittem volna, hogy másfél évet fogok lehúzni vele és ki tudja mikor lesz vége, most jobban élvezem, mint korábban bármikor.

    Én is a lemezes vásárlás híve vagyok offline játékok esetén, de mivel ez csak online megy és eladni úgysem fogom a lemezeket kivételesen digitálisan vettem meg. Neked és L_ajosnak is írom, hogy van magyar PS4 guild, Forradalom a neve és Facebookon fel lehet venni a kapcsolatot a tagokkal.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz ldave #2020 üzenetére

    Én ezt néztem meg indulásnak. Utána van még pár térképes történelmi videó, a játék kb. ebben a rövid időszakban játszódik.

    Érdemes tényleg utánaolvasni, mert több Daedra herceggel, valamint a Tribunal istenekkel is találkozol a questekben. Elég nagy a lore és rengeteg a kulturális utalás, bár a legtöbben csak skippelik a párbeszédeket. Bár nem egy Witcher 3, mmorpg szinten egész jól megírt questek vannak.

    Amit még ajánlok, hogy egyszerre több karaktert is indíts el, mert fél év pl. a riding skill kimaxolása, amíg az első karaktereddel játszol, addig a háttérben szépen felhúzod a többit. Ez naponta 250 arany és két perc karakterenként, ha végül mégsem játszol velük, akkor nem nagy veszteség, ha viszont megszereted a játékot és más classt is kipróbálnál akkor nagy segítség lesz, hogy nem a nulláról indulsz.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz dvd24 #2041 üzenetére

    Én is így csináltam, viszont a múltkor, mikor a stamina sorcereremet átraktam bow-ra és bevittem normal Maelstrom arénába azt tapasztaltam, hogy nagyon gyorsan (2-3 végigfutás alatt) felhúzta 38-ról 50-re.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz tiborv #2049 üzenetére

    Igen, a skill line szerzett alliance pontokkal fejlődik, csak pvp-vel tudod húzni. Erre ott van a battleground és az alliance war Cyrodiilban. Ha nem érdekel a pvp, akkor az utóbbit válaszd, menj be a legnépszerűbb hadjáratba (Vivec), a zone chatbe írd be, hogy csoportot keresel, ha behívnak akkor menj velük, osztódik az AP. 2-3 óra alatt össze tudod szedni a Vigort, annak a felhúzásához már nem kell pvp, csak berakod a barra. Ha szeretnél pvp-zni, akkor a battlegroundot válaszd, azzal hatékonyabban tudsz fejlődni, negyedóránként garantált a 7500 AP, bár oda én a dual wield helyett a 2H-t jobbnak tartom: a sok cc miatt a Forward Momentum nagyon hasznos tud lenni.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz Semin #2054 üzenetére

    Mindegy mit kezdesz el, minden szintezve van. Ha a sztori érdekel, akkor azt javaslom, hogy az eredetileg szánt sorrendet követsd. Ez Aldmeri Dominion esetén: Khenarti's Roost, Auridon, Grahtwood, Greenshade, Malabal Tor, Reaper's March.
    Daggerfall Covenant: Stros M'Kai, Betnikh, Glenumbra, Stormhaven, Rivenspire, Alik'r Desert, Bangkorai.
    Ebonheart Pact: Bleakrock Isle, Stonefalls, Deshaan, Shadowfen, Eastmarch, The Rift.
    Vannak területeken átívelő történetszálak, ami miatt jó betartani a sorrendet. Pl. Khenarti's Roostban megölik a Silvenart, és mire végzel Malabal Torral az új Silvenar is meglesz, akivel egyébként még korábbi történetszálban találkozol.
    A dlc-s indító questek többsége Auridonban, Glenumbrában és Stonefallsban található. Questadó npc-k: Orsinium: Stuga, Thieves Guild: Quen, Dark Brotherhood: Amelie Crow, Summerset: Vanus Galerion, Murkmire: Concordia Mercius Elsweyr: Anais Davaux. A Clockwork City dlc questindítója egy levél: Order of the Eye Dispatch

    Ha nem érdekel a sztori, akkor a skill pontok miatt szükséges ezeket végigjátszani.

    [ Szerkesztve ]

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz Semin #2061 üzenetére

    A pvp-t az elején nem ajánlom, csak majd ha már buildekben gondolkozol 160 cp után. Stamina dd karakternek van pár használható skill az Assault skill line-on, ezeket pvp-vel tudod megszerezni, ebben az esetben tényleg kell játszani, de eleinte nem lesz túl szórakoztató.

    A napi dungeonöket mindenképpen ajánlom, de előtte nézz meg guide-ot, hogy a mechanikát tudd. A dlc-s dungeonoknél jellemző, hogy nem csak dps, hanem mechanika is kell, de az alapjátékban is van pár trükk, amit jó tudni. Ha jó a group akkor lehozzák hárman is, de én nem szerettem bénázni. Fontos, hogy felhúzd az Undaunted skill line-t a két utolsó passzív miatt, az pedig dungeonökkel illetve a Bolgrul által adott napi questekkel fejlődik. Én emellett ajánlom a napi mages guild küldetéseket is, mert pár perc alatt megvan és jó cuccokat kapsz. A fighters guild napi questekhez idő és feloldott wayshrineok kellenek, kezdőknek nehezebb is, ráadásul a fighters guild skill line-t nagyon könnyen fel lehet húzni más módon.

    A szakmák közül mindenképpen érdemes kimaxolni a provisioninget és az alchemyt, mert nagyon fontos passzív skillek vannak. Ezekhez segítség a napi writ, de meg lehet csinálni nélküle is. Mégis azt ajánlom, hogy csináld mindet, mert cserébe majdnem visszakapod az anyagokat, amit felhasználtál plusz még pénzt, xp-t, inspirationt valamint ritkán értékes cuccokat is dob néha (ritka recepteket, legendary összetevőket, survey térképeket, ahol alapanyagokat nagyobb mennyiségben találsz). Mindent szedj össze, mert az alapanyagok sokba kerülhetnek a guild store-okban. Én pl milliókat kerestem csak azzal, hogy vizet árulok 😀

    Én az xp boostereket cp szint farmoláshoz használtam, szerintem érdemes az elején több időt hagyni a játék megismerésére. A sokadik karakterednél max cp szinten már nyilván fordított a helyzet.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz Ezekiel. #2125 üzenetére

    Én is csatlakozok Fredhez, szerintem sem érdemes a questeket kihagyni, legfeljebb megválogatni. Ezeket mindenképpen érdemes kipörgetni, ha skippeled a párbeszédeket akkor pár óra alatt végezni lehet, szerintem kb. 20 óra lehet, cserébe feloldod a legtöbb wayshrine-t, szerzel egy rakás skill pontot, felszintezed a karaktert és valamilyen szintem megismered a class működését. Én most húztam fel a nyolcadik karaktert, nyolcadszorra játszom végig ugyanazt, de szerintem megéri. A skillek is gyorsabban fejlődnek a questek leadásával.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    Hali, mi a tapasztalat az új patch után, jobb lett a játék, vagy csak másként rossz? :) Nekünk csak 10-én jön, konzolon mindig kapunk egy kis haladékot.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz Piszkos-Fred #2147 üzenetére

    Köszi, akkor kezdek reménykedni. PS4-en Elsweyr óta elég rosszul fut a játék, jó látni, hogy tényleg nekifogtak a teljesítmény javításának.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz ldave #2214 üzenetére

    Igazából mindegy, mert a küldetések úgy vannak megcsinálva, hogy kezdő karakterrel is meg tudd csinálni. A történet szempontjából nem mindegy, mert itt Lyrisszel kalandozol, akit Coldharbourban kellett volna megismerned. Csináltak egy questet olyan karaktereknek, amelyek dlc területen kezdenek, amiben Coldharbourba kerülsz és meg lehet csinálni a klasszikus prológust is, sőt ajánlott is, mert skill pont jár érte. Én a hagyományos sorrendet jobbnak tartom, de ha nem zavarnak az ilyen inkonzisztenciák, akkor mindegy. (Szerintem az ideális sorrend a Coldharbour, saját szövetség skill pontos questjei + fősztori, két ellenséges szövetség skill pontos questjei, Craglorn, végül a dlc-k, megjelenési sorrendben.)

    Ez nyilván egy mmorpg, nem a sztori a fő fókusz, de ha szereted az Elder Scrolls lore-t, akkor szerintem érdemes végigtolni mindent.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz ldave #2216 üzenetére

    Igen, az a tutorial, egy rövid prológus a játékhoz. Az indítja el a fősztorit, aminek a témája a Molag Bal elleni harc. Minden küldetésért jár skill pont, de csak bizonyos szinten tudod felvenni őket, a játék úgy jelzi, hogy a próféta megjelenik neked és a rejtekhelyére hív. A fősztori szereplői később dlc-s tartalmakban visszatérnek, ezért javaslom azt a sorrendet, amit írtam, így már ismerni fogod őket. A fősztorit a "Soul Shriven in Coldharbor" questtel tudod elindítani, ha minden igaz ott van a quest logodban.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz tiborv #2221 üzenetére

    Szakácsoktól lehet venni alap recepteket, guild store-okban vannak komolyabb cuccok. A napi provisioning writek is ajánlott, rengeteg receptet és alapanyagot kapsz jutalomként. Provisioning alapanyagokból rengeteg van a világban szétszórva, a delve-ek, public dungeonök és a dungeonök is tele vannak velük. A ritkább és értékesebb cuccokra tudok farmolós helyeket, a többi jön magától. Most ESO Plus event van, mindenkinek van craft bagje, érdemes mindent farmolni. A skill line kimaxolása az alapanyagok birtokában kék receptekkel kb. öt perc alatt kivitelezhető.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz penge111 #2249 üzenetére

    Láttalak a guildben, Isten hozott :)
    Többféle küldetés van:
    1. A főküldetésben meghaltál, ki kell szabadulni a "pokolból", visszaszerezni a lelked és legyőzni Molag Bal-t, a leghülyébb nevű daedra herceget. A próféta adja őket, a prológus végigjátszása után.
    2. Utána van 3 szövetség, mindegyiknek van egy történeti szála, ami 5 területen keresztül játszódik. Ezek az alapjáték részei, én ezzel kezdeném a helyedben. Mindkettőért skill pont is jár, szóval még akkor is megérné, ha nem figyelsz a sztorira, de szerintem megéri odafigyelni. Miután ezekkel kész vagy megindítja valamelyik másik szövetség történetét, de akár magadtól is elkezdheted. Szerintem mindhárom érdekes. A questadó feje fölött rombusz alakú, díszes marker jelöli.
    3. A 2-vel egyenértékű a dlc-s területi főtörténet, szerintem ezeket hagyd azutánra, hogy végeztél az alapjátékkal. Ugyan technikailag bárhol kezdheted, de vannak visszatérő szereplők, akiknek az ismerete pluszt ad a sztorihoz.
    4. Ezek mellett vannak mellékküldetések, a questadó feje fölött fekete nyíl jelöli, ezek filler történetek, csak akkor kell megcsinálni, ha érdekel a világ.
    5. Végül vannak a napi küldetések, ezeket naponta lehet ismételni, halványkék nyíl jelöli, ezek tényleg grindolásra valók.
    Ha engdame tartalomra vágysz, akkor jöhetnek a dungeon-ök és a trialok, de oda akkor menj, ha már ismered a karaktered. Buildeket találsz a Youtube-on: Deltia's Gaming, Alcast, Xynode és Hack the Minotaur a kedvenceim.
    Én mindent megcsináltam, ami a játékban található, több mint 8800 órát raktam bele és nem tudom megunni. Ha kell segítség valamiben üzenj, szívesen adok bármit.

    [ Szerkesztve ]

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz penge111 #2253 üzenetére

    A mi guildünknek nem szokott lenni tradere, szóval nemigen tudsz eladni cuccokat. A materialokon kívül úgysem nagyon tudsz olyat lootolni, amit értelmes áron el lehetne adni, mindent törj be, hogy fejlődjön a crafting. Rengeteg passzív képesség van, amire szükséged lesz, érdemes végignézni őket (pl. provisioningben az elfogyasztott ételtől kapott buff időtartamát duplázni lehet). Javaslom, hogy menj el egy bankárhoz, válaszd a guild bank opciót és szedj ki minden receptet megtanulni. Én rendszeresen rakok be kék recepteket, de ha hosszú távon maradsz szívesen adok lilákat is.

    Másik javaslatom, hogy indíts újabb karaktereket, összesen nyolcat tudsz anélkül, hogy külön fizetned kellene. Nem kell játszanod velük, csak minden nap lépj be velük, hogy a riding skillt fejleszd. Amelyik karakterrel játszol, annál a sebességet, a többinél az inventoryt. A nem használt karakterek raktárként hasznosíthatóak, mert rengeteg a lootolt material és kevés a hely előfizetés nélkül. Még egy fontos tanács: a Campaigns menüponton belül tudsz beutazni Cyrodiilba, ahol meg tudod csinálni a tutorialt (kb. 5-10 perc). Ez eleget fog fejleszteni az Alliance War skilleken, hogy feloldd az Assault skill line első passzívját: Continuous Attack. Elég csak 1 skill pontot ráraknod, 30%-ot gyorsít a lovadon.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz jano1102 #2257 üzenetére

    Szia! Ez nyilván a Zos kudarca, már nincs meg a megfelelő erőforrás egy új class bevezetésére, így a legkönnyebb megoldás belehegeszteni a játékba egy olyan alrendszert, ami nem bolygat meg semmit (gondolom külső céggel csináltatták meg, ők csak a programozást végezték). Az antiquity és a companion rendszer is ilyen volt, ez is. Ha jó lesz, akkor eljátszogatok vele, ha nem jön be, akkor csak addig játszok, amíg a trófeát meg nem kapom :D Ahogy én tudom minimális (kb. 30 fős) a fejlesztői gárda, megváltoztak a preferenciák a Microsoft akvizíció óta.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

  • nemorino

    tag

    válasz Micsurin #2265 üzenetére

    Több mint 9 hónapos a hozzászólás és a tavalyi évre volt érvényes. Idén viszont a classért cserébe ugrott a nyári dungeon dlc és az őszi kis sztori dlc. Gyakorlatilag az eddigi éves friss tartalom kb. 1/3-a lett beáldozva az arcanistért. A Morrowind és az Elsweyr idején sem kellett ilyen kompromisszum.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

Új hozzászólás Aktív témák