Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    addikt

    válasz .LnB #34 üzenetére

    Az a baj, hogy világ életemben PC-s voltam, sose gondolkoztam azon,hogy veszek konzolt. De! Lassan ott vagyok én is,hogy miért ne tenném? Megveszem egyszer a konzolt és kb sose kell rá többet költenem. Feltéve, ha el nem romlik, de opcionálisan nem kell. Jó pár évig ki fog szolgálni úgy, hogy minden játékból megkapom azt amire vágyok. Kivéve a magas fps számot. Talán ez az egyetlen amit még fel lehetne hozni ellenük, de ennyi. S igen, az exkluzív játékok nagyon hiányoznak PCről, erre nem is egy példa van,hogy sajnálhatom, hogy nem ültem fel a konzol vonatra már réges-rég.

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

  • Vistaboy

    veterán

    válasz .LnB #34 üzenetére

    Ide címzem, de a korábbira is reagálok.

    Nos: Ha hiszed, ha nem, az elmúlt jó pár évben - mióta kijött a PS4 és az XBOX One - nem is egyszer gondolkoztam már el rajta, hogy sokkal jobb lenne, mint a PC. Nem kell fejleszteni, egyszer megveszem, utána csak a játékokért fizetek és kész. Mivel multi nem érdekel, így Gold előfizetés sem kell, úgyhogy minden oké lenne...

    ...ha meg tudnám szokni azt a kib***, ***CENSORED*** kontrollert. :((( Ez az én egyetlen problémám a konzolokkal. Tetszik érteni? Nem magával a géppel van a baj. Pedig hidd el, próbáltam megszokni, direkt vettem a PC-hez egy XBOX360 kontrollert annak idején, majd kipróbáltam vele pár játékot. Az eredmény siralmas volt. Gyakorlatilag 10 perc elég volt hozzá, hogy mérgemben majdnem a falhoz vágjam az egészet.

    Ez van. Örülj neki, hogy neked ráállt a kezed. Hidd el, én is örültem volna, ha sikerül megszokni, mert akkor most sem lennék gondban. Amikor a Rise of the Tomb Raider-t XBOX-exkluzívként harangozták be, akkor újra előtört, hogy nincs mese, lassan tényleg kell egy konzol. Megint megpróbáltam, fogamat csikorgatva, de nem ment... nem tehetek róla. Képtelen vagyok kontrollerrel játszani. Kész. Pont.

    Részemről majd akkor veszek konzolt, ha lehet rá egeret és billentyűt kötni, illetve a játékok is kihasználják ezt, nem csak a menüt lehet majd velük kezelni.

    A Tomb Raiderről: Megértem, hogy az Uncharted és a God of War jobb játékok, mint a TR. De azért PC-n is akadnak szerencsére hasonlók, például elég csak a Witcher 3-at mondani. Csak sajnos ezekből egyre kevesebb van, helyettük a sok tucatjáték terjed, amit évente el lehet adni a sok vérpistikének (Én például mai napig nem értem azokat, akik képesek minden évben megvenni az aktuális Call of Duty-t vagy Battlefield-et, csak azért, hogy utána hónapokon át körbe-körbe kergessék egymást egy pár szűk pályán és még egymilliomodik alkalommal is azon ujjongjanak, ki kit hányszor ölt és hányszor halt meg közben. Szánalmas. Mégis annyian vannak ezek az agyhalottak, hogy egyre több hasonló játékra van igény. Ezért tartunk itt.)

    Amúgy én mit nem adnék most, ha nekem lenne a gépben egy 1080. Ha nem kell, szólj, elcserélem veled a 980-ra, netezni és filmet nézni azzal is lehet, így mindenki jól jár. :DDD

    Hogy ON is legyek: Mondom, ha az Anthemet egyedül is lehet majd játszani, full Open-World jelleggel, karakterfejlődéssel, felszerelésfejlesztéssel (és nem mikrotranzakciókkal!!!), és ha így végig is lehet vinni mindent egyedül is, egyetlen plusz cent ráfordítás nélkül, akkor azt mondom, jöhet. Ha csak online és multi, akkor kösz, de kösz nem.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák