Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz lofagi #35 üzenetére

    Szerintem te pontosan tudod, hogy én is mekkora PC-s voltak. Konkrétan most nemrég, elkezdtem írni logout-ra egy nagyon hosszú bejegyzést. Arról, hogy aki hasonlóan elvakult PC-s, az miért váltson PS4-re. Nagyon sokat megírtam már belőle, mikor fogtam és kitöröltem az egészet. És miért? Mert felesleges lett volna. Eszembe jutott mikor nekem mondták/írták a cimbik, hogy basszus miért nem veszel? Baromi jó! Én meg csak kántáltam, hogy szar a konzol, én nekem sose lesz olyan sz*rom.. Szóval felesleges bármit is írni. :( Mindenkinek magától kell rájönnie.

    Az fps az érdekes. Ugye ha PRO-t veszel akkor 60 az majd mindenhol fix. Én nem akartam Pro-t venni, csak egy Slim-et. Az első négy játék Remastered volt amit végigjátszottam és 60fps-es. (Last of Us, majd három Uncharted). Aztán az Uncharted 4-nél észre is vettem rögtön a 30 fps-t. De nem zavart. Mert olyan látványvilága van! Amivel kb semmi sem vetekszik (talán a BF1, és a Witcher 3) Szóval az a 30fps se gyász. Holott én megvettem a 1070-et aztán kevés volt, megvettem a 1080-at, az már fasza. Csak hát játék nincs. Márciusban megvettem a Final Fantasy XV-öt Pc-re. 100 órát belepakoltam, baromira élveztem, de azóta nem játszottam PC-n.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák