Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz #90088192 #93 üzenetére

    lehet az is benne van, de azért itt muszáj leleményesnek lenni, ha már it fórum akkor pc, bizony kevés pénzből jó teljesítményeket elérni ahhoz gondolkozni kell, megoldani dolgokat helyettesítő eszközökkel ahhoz is
    volt cégnél bizony magyarok elég jól álltak globál szinten, sok olyan megoldással amit a nagy usánkában' sem tudtak prezentálni, jóval nagyobb bügyével'

    dabadab én se mennék oda ha attól kellene félni, h még azt a keveset is ellopják amim van
    aluljárókban ahogy megfigyeltem azért van összetartás, aki nem tud viselkedni kiközösítik, ha van valakinek étele vagy valami bevétele megosztja a többiekkel
    látásból ismerek egy nőt, meg sem mondanám h hajléktalan, viszonylag tiszta, soha nem kéreget, ugyanúgy jár be boltokba mint bárki, csak az aluljáró a lakása, nem úgy tűnik mintha nem tett volna meg mindent h ne úgy legyen, sokkal szoktam is beszélgetni, leggyakoribb ok a bedőlt lakáshitel, vagy "asszonyi kisemmizés", megszűnt munkahely, tartós betegség, ha nincs háttér, támogatás, félretett pénz akkor nincs, nem tudom melyik nagyokos mondta h az él ott aki akar, vannak olyanok is, tény, de nem mindenki

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák