Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    #60 @Kisgépkezelő: De ez, hogy veszek egy játékot, amiben lezárnak előttem rengeteg lehetőséget, majd a pofámba ugrik egy ablak, hogy "hé, ezt a puskát tőled elvettük, és ha nem akarsz azzal a szarral 80 órát játszani amid most van, akkor ide fizess 30 dollárt", az ritka nagy pofátlanság.

    A fizetős DLC-k kapcsán is ment az elején a hőbörgés... aztán a mai napig bevett gyakorlat. Ez egy lépés csak onnan...
    Szerintem a kinyitás nem probléma, amíg olyasmit nyitsz ki, ami csak kozmetikai hatással bír. De amikor a játékbalance-ot befolyásoló dolgokról van szó egy online PvP játékban, az már erősen véleményes.

    Rájöttek, hogy jobb pénzük van abból, ha sok embert bírnak rá kisebb összegek kifizetésére, mintha pár p2w harcost fejnének meg.

    Igen, amikor tavaly unalmamban felraktam a WoT-ot, el is csodálkoztam, mennyire megváltozott, ez esetben egy plusz pont a WG-nek...

    #63 @janeszgol: Ha rögtön tied minden fejlesztés, fegyver stb, akkor mi értelme van a játéknak?

    Az utóbbi Battlefieldekben megjelent unlockold a jobb fegyvereket dologgal annyi a gond, hogy a játékosok esélyeit durván befolyásolja az, hogy nyílt irányzékkal, vagy optikával felszerelt fegyverrel játszhatsz. Például. Ez sokaknak tetszik, én a másik táborba tartozom, nem szeretem, amikor ilyen előnyök befolyásolják a játékélményt...

    Egyébként anno CS, DoD, stb. online PvP játékokkal tök jól eljátszottunk hosszú ideig mindenféle kinyítogatós marhaságok nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák