Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz szazbolha #223 üzenetére

    Te mos hülyének nézel? Ki akarta korlátozni? Egy hozzászólással előtte magyaráztam el, hogy én mikor látom szükségesnek a moderációt, Tetsuo kolléga esetén viszont nem írtam ilyesmiről, mivel ő a fórum szabályzatát tiszteletben tartva, olyan formában nyílvánul meg, ami nem zavarja az értelmes társalgást. Ettől függetlenül megvan a véleményem az érveléséről, ezt ki is fejtettem, amint arról magad is meggyőződhetsz, ha visszaolvasol.

    De igazából mindegy is te már megkonstruáltad a képet rólam a fejedben, te már tudod hogy én mit gondolok mindenről is, szóval kár karaktereket vesztegetned arra, hogy úgy teszel, mintha velem beszélgetnél, miközben láthatóan meg sem próbálod értelmezni a hozzászólásaimat, csak a szalmabáboddal vitatkozol.

    Még egyszer, a félretájékoztatás és embertársaink szánt szándékkal történő megvezetése véleményem szerint nem része a szólásszabadságnak, így aztán vallom, hogy az ezektől hemzsegő politikai hirdetéseket is be kell tiltani minden olyan platformon, amely nem képes ellenőrizni ezek valóságtartalmát (illetve teljesen objektíven ezt nem is lehet kivitelezni), mivel ezek könnyedén befolyásolhatják a tájékozatlanabb, politikai témákkal nem igazán érintkező választópolgárokat véleményük kialakításában.

    Ez viszont nem azt jelenti, hogy be kéne tiltani a politizálást a facebookon, megvan ennek a megfelelő formája (különböző facebook csoportok pl.), de a fizetett politikai hirdetés nem tartozik ezek közé.

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák