Új hozzászólás Aktív témák

  • geccoblaze

    aktív tag

    válasz TomKiss #7888 üzenetére

    Nekem sincs összességében nagy bajom a telóval december óta. Azért leírom +/- listámat, de hozzáteszem, hogy számomra a jelenlegi kínálatból továbbra is a z3c a nyerő, mindenki más meg eldöntheti, hogy mik számára a fontos vásárlási (deal breaker) szempontok.

    Pozitív:
    -könnyen kezelhető méret
    -vízállóság (nekem teljesen működik, nem ázik be)
    -jó akksi
    -gyors
    -rendszeresnek tűnő frissítések, a Sony (egyelőre) foglalkozik a telefonnal. Szerencsére nem volt igaz az az aggodalom, hogy kiszenvednek magukból egy 5.0 verziót, aztán legközelebb majd egy éve múlva, ha egyáltalán, látunk frissítést

    Negatív (ezeken javíthatnának, de mint említettem jelen pillanatban ezekkel együtt is megvenném a telót)
    -nem szakik (mint pl én) számára nehezebb a rootolás, ROMolás (SGS2-ről jövök, ott ez könnyebb volt, pl CM telepítő), de talán hamarosan jön gyári recovery mód
    -kamera hűvös képeket lő autó módban (manuálban viszont kis fehéregyensúly állítással klassz), OIS jól jönne
    -baromi sérülékeny az elő és hátlap.ez nem saját tapasztalat, de bőven lehet olvasni sérülésekről minimális behatástól. Enyémet egyelőre Nillkin védi, az a hátlapon már kétszer berepedt, most jön rá Terrapin tok. Legközelebb biztos nem vennék olyan telót, ami hátul is üveg
    -FM rádió bugos. Nálam csak kikapcsolt képernyővel szól
    - Lollipop még nem meggyőző számomra. Ez persze nem a Sony hanem a Google hibája. A sony tulajdonképpen erőn felül próbálja javítani a bugokat (memory leak). Én egyelőre KK-t futtatok.

    Ami megingathatna, ha már lenne, és olyan jó lenne, mint papíron: Saygus V2

    [ Szerkesztve ]

    Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

Új hozzászólás Aktív témák