Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz kelly416 #11912 üzenetére

    Igen, csak azért szóltam, mert én mikor megkaptam és megláttam h ez már 3C örömömben ki se bontottam, csak hazabumliztam vele boldogan aztán itthon próbáltam beletenni a simet és mehettem vissza mert nem sikerült. Egyébként szerintem én is egy felujitott készüléket kaptam, de kívülről semmi baja nem volt, teljesen újnak néz ki, szóval én örülök neki nagyon. (főleg hogy az előzménytelót, a Z1C-t én 58-ért vettem használtan.)

    Este viszont végignéztem a nyáron készített képeimet és az a határozott véleményem, hogy a Z1C ami nálam volt jobb fotókat csinált akár auto modban és érzésem szerint talán kézi módban is mint ez. A Z3C-vel nemcsak hogy beégések vannak a világosabb részeken, de mintha kevésbé lenne éles, részletgazdag a kép. Most beállítottam manualban a Wajk féle ajánlást, ezzel folytatom és meglátjuk. Arra is gondoltam, mivel a családban van még Z1C másnak is, hogy csinálok majd egy nagytesztet, auto és ugyanazon kézi beállításokkal egymás mellett, kiváncsi vagyok mi lesz..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák