Új hozzászólás Aktív témák

  • makesz1989

    tag

    Sziasztok! Immáron másfél hete vagyok boldog tulajdonosa egy x10 mininek, így gondoltam megosztom Veletek a tapasztalataimat. Nagyon szeretem ezt a kis készüléket, mert gyors, gördülékeny, logikus, jól kezelhető, jó a hangminősége, és nagy a tudása. Ezzel együtt vannak hiányosságai is, de szerencsére ezek nagy része olyan, amit a néhány hónap múlva érkező frissítés orvosolni fog. Ami nekem kicsit hiányzik az a bluetooth-os fájl küldés, és az EQ lehetősége. Negatívum még az aksi, ami intenzív használat mellett 1-2 napnál nem nagyon bír többet (intenzív használat esetemben: napi pár óra zenehallgatás, kis wifi, néhány hívás, esetleg egy kis játék). Természetesen ha csak néhány hívás van rajta bonyolítva, akkor nyilván 3-4 napot is kibír. Elvileg a 2.1-es android energiatakarékosabb lesz, bízzunk benne. A wifijével nincs nagyobb probléma, azonban ha gyenge a jel, akkor elég instabil a kapcsolat. Tegnap végre sikerült rá működőképes offline GPS progit is varázsolnom, tökéletesen működik, a Sygic-et használom.
    Összegezve tehát szeretem ezt a készüléket, és bátran ajánlom mindenkinek, aki 2-3 hónapig meg tud barátkozni a már fent említett néhány hiányosságával.
    Ha kérdésetek van írjatok bátran, mindenre szívesen válaszolok!

Új hozzászólás Aktív témák