Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz mrhitoshi #44 üzenetére

    Mert azt mondtad, a felbontásra, hogy a látvány egyetlen és legfontosabb eleme.

    Magyarul, ha egy játék 1080p-ben 3FPS-es szerencsétlenkedik ultalow grafikán, 1 bites textúrákkal, akkor is jobb lesz a látvány mint 720P-ben, 60 FPS mellet, mindenféle csillivilli effekttel megspékelve, highres textúrákkal.

    Azt már meg sem merem említeni, hogy valószínűleg a Flappy Brid 8k-ban is szarabbul néz ki mint mondjuk egy ArmA3 640x480-ban ...

    De ha még mindig a felbontás a látvány egyetlen és legfontosabb eleme, akkor biztosan jó lesz ha már lesz 8k ... minden olyan szééép lesz :)

    @bager13: röviden? Igen. Cirka 20 éve van PC-m, minden olyan játék és felhasználói program, amit szeretek és aktívan használok vagy használtam, ott van eredetiben a polcon (Még MS DOS-om is van dobozos :) ), és IGEN, warezolok. És NEM, az elmúlt 20 évben kockaként NEM találkoztam olyan kockával, akinek MINDENE eredeti lett volna. olyannal aki sohasem warezolt volna. Lehet hogy van ilyen, de annak valószínűleg nem jelent problémát beszerezni egy PC-t, egy ONE-t és egy PS4-et is ha olyanja támad. :)

    Ellenben az xboxomon minden eredeti, mivel csak az olyan játékokért adok pénzt, amivel a barátaimmal tudok együtt játszani, vagy épp akciós, és ki akarom próbálni.

    Én is ismerek olyanokat akik tört boxon játszanak. Persze hogy van ilyen ... botorság lenne feltételezni az ellenkezőjét! Csak nem biztos, hogy megéri! Nekem is vannak ismerőseim, akiknek 2 boxuk van otthon, az egyik chippelve, a másik meg tiszta ... Viszont az a pár játék amivel együtt játszunk az csak a tisztán megy. Emiatt nem is gondolkodtam még azon, hogy megbuheráltassam a konzolt ... felesleges, warezre ott a PC.

    A PC-n LÉNYEGESEN egyszerűbb a warez, nem kell chippelni, meg egy PC árának 10-20%-át kifizetni azért, hogy menjenek a warez dolgok, kockáztatva azt hogy kibannolnak.

    Ez ennyire egyszerű. Ez nem "jóarcság" vagy ilyesmi. Nem lesz attól függ hogy jóarc, vagy nem valaki, hogy honnan szerzi be a játékait, vagy épp milyen platformon játszik....

    Egy utolsó kérdés: tehát azt mondod 1 ivászat árából megveszel 20-30 AAA játékot 0-day vásárlóként a Steamen? (EA-t is?) Nem hiszem ...

    Persze azt elhiszem hogy veszel 20-30 bármilyen akciós játékot (Én is nézem a HumbleBundle-t :) ) a neten, de ezt én is megcsinálom Liveon, vagy PSN-en ... Bármilyen hihetetlen, ez a lehetőség máshol is adott.

    [ Szerkesztve ]

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák