Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz TESCO-Zsömle #33 üzenetére

    Nem siklanak el, egyszerűen ennyire nem nagy a különbség.

    Az előfizetői modellről: Nekem 360-am van, Live-ról tudok nyilatkozni. 800HUF/hó, ezért havi 2 játékot kapok ingyen és egy valag akciót, hetente, naponta, kiadónként, stb.

    Ez 1 doboz cigi, 2-4 sör, egy fél üveg bor, fél mozi vagy strandbelépő ára. (És mondjuk 1/4-e egy MMO előfizunak ...)

    A játékok árai ténylegesen magasabban vannak, és magasabbról indulnak, viszont tartják is azt. Aki vásárol biztosan örül neki, hogy a PC-s játékok árai alacsonyak, de ha mondjuk én szeretnék tőlük megszabadulni, akkor már nem biztos, hogy ennyire örülnék. Egy konzolos játékot esélyesebben lehet jó áron eladni, vagy elcserélni, mint egy PC-st. Ráadásul vicces, hogy mikor egy PC-s tulaj konzol játékárakat keres, akkor mindig a legdrágábbat találja meg, de PC-s játék esetén meg a legolcsóbbat ...

    Nem vagyok 0-day játékos, így általában olcsón jutok azokhoz a játékokhoz amiket szeretnék. BF4 volt az egyetlen játék amit megvettem megjelenésekor, de az is minimálisan volt drágább mint a PC-s verzió.

    Ha most veszek egy konzolt 150k-ért mondjuk 5 évre, és mellettem valaki vesz egy PC-t játékra, 3-400k-ért, majd fejlesztgeti közben, hogy szinten tartsa, és nem warezol semmit (loooooooooooooooool) hanem mindent megvesz, az biztosan olcsóbban jön ki 5 év múlva?

    Mivel mellette van a PC-m is, mindkét oldallal van tapasztalatom, és NEM 0-day vásárlóként bizony nem drágább olyan sokkal a konzolos játék. Csak türelmesnek kell lenni. Persze most a nextgenekkel pár gyógyszer nagyon csúnyán elgurult, de már most lehet látni, hogy megjelenés után realizálódnak az árak ...

    @M@trixfan: "Luxus"cikkekről beszélgetünk. Egy átlagos háztartásban van PC a mindennapi dolgokra, vagy tablet, vagy laptop, vagy okostelefon. Mi viszont játékgépekről beszélünk. Átlagos otthoni felhasználásra szánt PC-t, ami NEM játékra kell, azt tényleg fillérekből lehet venni. 1 vagy 2 AA kategóriás játék árából megvan.

    [ Szerkesztve ]

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák