Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz DummyBoy #50 üzenetére

    Logitechkel mi baj különben?

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • Mirman

    őstag

    válasz DummyBoy #34 üzenetére

    Bocsánat erre reagálnom kell így 4 db Xbox 360al a hátam mögött hogy az hogy 5 évre vegyél konzolt meg ha nagyon vigyázol is ra szerintem az esetek 10%-ban ha előfordul. De azt nem vitatom hogy tisztán a hardvert nézve a PC drágábbra jön ki.

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz GeryFlash #51 üzenetére

    Hosszú történet, a Logitech HW-ei nagyon jók, valamint a régi supportjukról is tudnék ódákat zengeni, viszont SW téren olyan gyengék és pofátlanok, hogy az valami szörnyűség.

    Logitech G940 tulaj vagyok (nincs szívem eladni, pedig sajna nincs időm használni ...) és amit annak a drivereivel és FW-ivel műveltek, az tragédia, és nem csak azért, mert b@lfaszok voltak, hanem hogy ezek után ráadásul milyen arroganciával és amatőr módon kezelték a problémákat ...

    Maguk a problémák még nem is lennének olyan veszélyesek, mert idegesítőek, de kezelhetőek, viszont ilyen hozzáállás egy 300 ojrós periféria esetén nem megengedhető.

    @Mirman: Azt nem számoltam bele hogy meghal közben valami, az én Boxom még csak 2,5 éves, az én kazuárkodásaimat még bírja, de nekem PC esetében is volt hogy elszállt ez-az, természetesen garanciaidő lejárta után ...

    Sajnos igazad lehet, ez benne van a pakliban, de ugyanígy benne van a másik oldalon is :)

    [ Szerkesztve ]

    Life is shor...

  • bager13

    aktív tag

    válasz DummyBoy #45 üzenetére

    Azokról a játékokról beszéltem ,ami nekem kell, nem az összes megjelenő címről. Ami érdekel(nem mind a 20-30 AAA szarrá hypolt cím persze) és kell azt megveszem, ami meg nem, azt nem (és nem is töltöm le).
    Steam-ről "ingyen" veszem a játékokat a market jóvoltából, amin több száz euróm van a semmiből. És ha máshonnan kell játék ,akkor a wallet-ről (legtöbbször még haszonnal is) kiszedett pénzből megoldom.
    És így, ebben a felállásban még nekem adnak pénzt(persze nem a Steam, hanem a gazdag felh.-ok, de ez számomra lényegtelen) ,hogy játszak. Azért ez szerintem nem mindegy.
    Azt én sem mondtam ,hogy a többség ne warezolt volna életében. De nagyon sok embert ismerek ,aki több éve csak eredeti játékkal játszik.

    ui.: Nem vagyok 12 éves gyerek ,aki az összes megjelenő játékkal játszani akar. Főleg ,ha tudom ,hogy konzolport. Persze pont az ilyen játékok buknak meg PC-n és egyből megy a sírás a kiadótól.
    Mondjuk én például nem fakadnék sírva ,ha nem jönne többé ki PC-re a COD. Az ingyen hétvége a Ghost-nál, tökéletesen megmutatta ,hogy mennyire silány portokkal akarnak PC-n is kaszálni(amit meg is tettek ,mert az eladások jók voltak. Az hogy a kutya sem játszik már vele ,az őket nem érdekli). Közben meg lesajnálják a közösséget, ha meg nem veszi az ember,akkor biztos a warez az oka. Az fel sem merül bennük, hogy náluk van a hiba. De könyörgöm ,ha ennyire nem érdekli őket a PC és a konzol a fő platform ,akkor ne adják ki PC-re!

    [ Szerkesztve ]

    Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

  • Slade92

    aktív tag

    válasz bferenc188 #9 üzenetére

    Pont hogy a next gen. konzolok miatt lett lebutítva a eredeti beígért verzió de mindegy! :D

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    Hoppá. :D Balhé van: :DDD

    Eltűnt az utolsó mondat, hogy 1080p, 60fps. :D

    Live-Die-Respawn

  • a2d2

    addikt

    válasz oriic #60 üzenetére

    Ennyi volt, a topic zárható :DDD

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Cobra652 #57 üzenetére

    Emlékeim szerint ezt már egy másik topikban kiveséztük ...

    De akkor megint:

    5 év múlva low: lehet, de a most kicsit több mint 8 éves 360 és PS3 azért messze nem low grafikát prezentál, főleg exkluzív címek esetén ... (Asszem valaki azzal példálózott, hogy egy 6 éves 60 ropis laptop is hasonlót tud ... na persze ...) Mint ahogy a mostani 150 ropis játékgép sem fog 5 év múlva nagyon fullhd-ban max grafikát perezentálni ... Pont ez a gond a PC-n, de érdekes, hogy rajtam kívül kevés PC tulaj találkozott már olyannal, hogy kevés az öreg gép az új játékokhoz ...

    150 ropis játékgép :) Itt is kimaradt a legfontosabb dolog: a HASONLÓ PARAMÉTEREK amikről beszéltünk ... Akkor közelítsük meg más irányból a bevásárlást:

    Adott 150k hogy építkezz.

    - 30k a Kinect, (ennyi volt a régi vagy ennyivel olcsóbb a PS4)
    - 15-20k a kontroller (Ez is benne van a csomagban ...)
    - 15-20k a Bluray olvasó
    - 25k az oprendszer
    (Nem tudom az új konzoloknál van-e headset és ilyesmi a csomagban mint a 360-nál, ezért elhanyagolom ...)

    Maradt tehát 65 ropi. Ebbe már nem fogsz 60k-s VGA-t rakni :) Sem SSD-t ... De folytassuk inkább egy kis szőrszálhasogatással:

    Akkor kell egy HTPC ház, mert hogy néz ki a kukázott Kodegen a tv alatt? De ha normális VGA és Táp kell a gépbe, akkor bizony csak olyan jó, amibe full magas és hosszú VGA belemegy ... És akkor még szerencsés is vagy, mert abba jó a 10 ropis tápod. Persze egy ilyen ház ára nem 5k ... Silverstone, LianLi ;)

    Vagy keresni kell low profil VGA-t, persze ez sem teszi olcsóbbá a dolgot, sem egyszerűbbé ...

    Viszont illene normális hűtés is bele, hogy ne "sivítson" mint a PS4, akkor megint lehet 15-30k-s extra kiadással számolni, persze függ attól milyen ventiket és procihűtést raksz bele, a határ a csillagos ég.

    Hopp ... 150k elment úgy, hogy elkezdtünk ugyan hasonló paraméterekkel rendelkező gépet összerakni, de HW még nincs benne.

    Persze össze lehet csencselni 150k-nyi hardvert az apróról, és belehányni egy kikukázott öreg házba, de ott már nem igazán fair az összehasonlítás. Arról nem is beszélve, hogyha így teszünk, még hamarabb elavulhat a cuccunk.

    A proci - VGA csere persze megoldja a dolgot, de emeli az árat, és csak addig megoldás amíg nem jön egy új foglalat, vagy egy új memóriatípus. (A 386-os óta párszor volt erre példa ...)

    És még sorolhatnám ... Ezek azok a dolgok, amik miatt beleuntam a PC-s kínlódásba.

    A játékok árát és a online szolgáltatásokat már kiveséztük, nem akarom elismételni, de pl: a Titanfallt jelenleg 10 és 12 ropi között lehet megkapni PC-re és 12 és 20!!! között One-ra. Persze, meg lehet venni dupla áron, de meg lehet venni hasonlón is. (Kis keresgéléssel 9k-ért találtam One-ra Titanfallt...)

    @bager13: Ne haragudj, te vagy a szerencsés kivétel, de ez nem igazán mérvadó, mert ennyi erővel felhozom páromat, akinek a kedvenc játékai ingyenesek minden platformon. Én sajnos nem vagyok ilyen szerencsés, az engem érdeklő játékok nagy százaléka nem elérhető Steam-en, ami igen azok pedig sosem ingyen.

    Life is shor...

  • pzstm

    titán

    válasz oriic #60 üzenetére

    és akkor most meg lehet majd magyarázni, hogy valóban az ilyen típusú játékoknál a 30 FPS is elegendő és bőven sok...no meg persze exkluzív autós játékoknál is ;] :P

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

  • GeryFlash

    veterán

    válasz pzstm #64 üzenetére

    Hát tudod, a filmek is 24 fpsek, minek 60 még a 30 is sok ;]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Cobra652 #63 üzenetére

    Picit ereszkedj le a magas lóról ... Egyre inkább olyan érzésem van, hogy lövésed sincs azokról a dolgokról amikről írsz.

    Pontosabb irányítás egérrel? FPS-ben pontosabban tudsz vele célozni és ennyi.

    Kinect ellen egér + bill? Látom átment a lényeg, inkább nem kommentálnám. A HC játékosoknál pedig nem jön ki az egér + bill egy 20-asból ... A Kinectes irányítás ellen a hajadra kenheted az egér bill precizitását ... teljesen másra való. De segítek, PC-re is van hasonló HW az egér és bill HELYETT, mert azok erre ALKALMATLANOK, csak az nem 30k, hanem majd a duplája ... És bár lényegesen precízebb, messze nem képes annyira mint a Kinect. A meg hogy kinek mennyire kell, azt eldöntik maguk, ha annyira nem kell, vehetnek PS4-et.

    HTPC azért, mert arról beszéltünk, hogy hasonló paraméterekkel rendelkező. Ami csendes, kicsi, megbízható, és jól mutat a TV alatt.

    Egy HTPC-ben pedig ami 24 órát megy fontos a hűtés. Főleg ha komolyabb VGA van bennük. Nem biztos hogy elég lesz a gyári de az biztos hogy csendes nem lesz ... (HTPC-m van, tudom ...)

    Nem értek a hűtésekhez, sok éve feladtam, de mikor eladtam a félig hazai gyártású blokkokból + gyári alkatrészekből álló vízhűtéses Stacker házamat, akkor komplett új PC-t vettem az árából ... Így lement volna a vízhűtések ára? Kétlem. (2-3 gugli találat megnézése után még mindig 45-60k egy alap szett ... persze homemade sokkal olcsóbbak is vannak, de az már megint más kategória...) Egy komolyabb procihűtő ami elfér egy HTPC házban kényelmesen megvan 10-20k. + a ventillátorok (Mert nem csak a procit kell hűteni, hanem mindent...)

    Mivel nagyon nem megy át, megpróbálom PC-s példán keresztül levezetni. Tavaly vettem édesanyámnak egy használt Dell Slim desktop gépet, valami core2duó integrált cucc, DVD író, winyó, csendes, pici, netezni, office munkára. Valami 20 ezer forint körüli ára volt. Hasonló paraméterekkel rendelkező gépet használtpiacról NEM tudtam volna összerakni, mert a kisebb slim desktop házak üresen, táppal mennek 20k körül.

    Ez ennyire egyszerű. Minden a feltételektől függ.

    MINDIG 0 day árakról? Miért beszélnénk 0-day árakról? A 0day vásárlók nem épp az árérzékeny kategória ... Ha csak 0day árakról beszélünk akkor kiesnek a steam akciók, a Humblebundlék és minden más, amivel a PC-sek leginkább példálóznak a konzolos topikokban.

    Arról nem is beszélve, hogy a PC-s játékok 0 day ára messze sem szokott olyan olcsó lenni, csak pár hét alatt beesik. BF4 megjelenésekor majdnem ugyanannyi volt konzolra mint PC-re, és a 360-as verziót 10 eur-ér lehet átvinni One-ra. Az pedig nem dupla ár. Messze nem ...

    De hagyjuk inkább...

    Life is shor...

  • haddent

    addikt

    válasz GeryFlash #65 üzenetére

    Az úgy jogos is, csak akkor tartani kéne teljesen lineárisan, értsd: a másodperc tört csilliood részére se reccenhet meg.

    #63 Cobra652 150k -ból te nem raksz össze, nem hogy next-gen verő, de kullogó pc-ét sem. Ha pedig mégis akkor az bizony olyan alkatrészekből hogy igényesebb hozzáértő rá se néz. Legalja kodegány tápok, 10k -ás alaplapok és társaik :K
    (A konzolnál is ennyibe kerülhet, vagy kevesebbe az alkatrész, csak éppen azért mert van rá kereslet, úgy milliószor annyi és 5x annyi ideig)

    Más, kissé off: amiket te számolgattál, az mind nvidia volt. GTX770 rojtossá veri? Az egy túlárazott gagyi 680 amit még pc kereteken belül sincs annyira elhúzva a HD7870 -től :DDD De ami fontosabb: továbbra is kizárólag directx 11.0 hwlevelt tud az a csodakártya, köszönőviszonya nincs a GCN -el :B

    [ Szerkesztve ]

  • a2d2

    addikt

    Szerintem az egyikőtök vegyen egy x-boxot a másik pedig építsen egy PC-t. Ennyi.

    Gyanítom hogy mások az igényeitek játékok terén is.
    Én csak PC-t tudok elképzelni, mert stratégia/rpg/fps érdekel. Ha az autóverseny érdekelne, akkor tuti inkább konzolom lenne.

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Slade92 #71 üzenetére

    Irónia volt...

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Cobra652 #76 üzenetére

    Végig sem olvastad a mondatot. A BF4-nél 0-day-ebb nem igazán lehet, mert akkor jött ki, mikor még a nextgen konzolok kint sem voltak.

    De le volt írva minden.

    Valamint NAGYON csúnyán el vagy tévedve. TE teljesítményről és 0day-ről beszélsz (Persze tévedsz ... Én nem azt állítom hogy hazudsz, azt hogy tévedsz ...) miközben nem erről volt szó. Pont hogy a nagy átlag NEM 0day vásárló. Azt megy hogy a 0day ár a termék VALÓDI ára, azt mosolyogva hagyom komment nélkül xD

    Egyszerű HC játékos??? Az egyszerű az a CASUAL. HC ???

    Nem vagyok HC játékos, középszerű casual. Én a saját igényeim szerint vásárlok, nem a hájp és a márka alapján, mégsem állt meg a billentyűzetem és az egerem sem 10k alatt. Mivel az általam támasztott igényeknek ezek feleltek meg.

    Egy jobb kormány, hotas vagy trackIR árát le sem írom neked ... vagy egy egérpadét :)

    Ne gyere nekem a HC dumával, mert nem is hiszem hogy tisztában vagy a jelentésével, de abban biztos lehetsz, hogy egy profi játékos egy 30 forintos golyós egerrel is lealázna bármelyikőnket, de ettől még nem ilyet használ.

    Ami felett viszont nem tudok elsiklani, az a 10 ropis alaplap után az ostobaság ostobaság hátán...

    Barátom, nem hiszem hogy a te egyszerű szintedre leereszkedve el lehetne magyarázni ezeket a dolgokat, de attól, hogy neked egy vízhűtés kijön 15k-30k-ból, egér, bill, egérpad 10-ből, meg űbervilágmegváltó PC 220-ból, attól még lehet hogy mások igényeit ezek NEM elégtik ki.

    Nem azért mert ostobák, hanem lehet azért mert okosabbak mint te, és nem az ár, hanem a szolgáltatások alapján választanak maguknak HW-t.

    Az az ostobaság, hogy nem veszed észre mennyire nem vagy képben a dolgokkal, és szajkózod a folyamatos idétlenségeidet. EZ az ostobaság. Ezzel be is fejeztem, ahogyan említetted, felesleges ...

    [ Szerkesztve ]

    Life is shor...

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Cobra652 #80 üzenetére

    Az eddigi megnyilvánulásaid és értetlenséged alapján nem hinném, hogy bármi bizonyítaná (függetlenül attól valójában mekkora láma is vagyok :) ) hogy hozzáértő vagy. ;)

    Nem akarom nagyon ragozni a dolgot, és gyorsan megnéztem milyen 10k-s alaplapot lehet kapni a procimhoz, ami azzal a chipsettel van, amivel nekem kellett (természetesen a felszereltséget most nem néztem mert az más téma ...) ...

    Nem lepett meg igazán, hogy 20k alatt nem találtam, de mivel 10k-nál drágább alaplap már ostobaság, prémium és exkluzív így rájöttem, hogy ideje elsüllyednem szégyenemben. :D

    Aztán kicsit továbbgondolva belekukkantottam a profilodba ...

    Z77 extreme 4 - 34k ... Hol is van ez a 10k-s lapoktól? Ostobaság ... :)
    Mugen 4 - 14k - persze én meg jövök a nevetséges hűtőárakkal? (15?) Valamint minek ez, ha jó a gyári???
    Antec Nine Hundred - Ez is olyan 30k körüli ház ... (Arról nem beszélve, hogy egy ilyen kéken világító quadkopterrel úgy b@szna ki az asszony a nappaliból, hogy csak lesnék ...)
    Aztán még ott egy 120 ropis VGA (PONT ennyibe kerül egy PS4... vagy egy Kinect nélküli One)

    És a többi sallang ... kb 330k, ami nagyjából 2,5x annyi mint egy konzol, persze bill, egér, hdd, és a többi apróság nélkül. (Ja és kb 1,5x annyi mint amit írtál ...)

    Gondolom ebből következik, hogy minden legalább 2,5x gyorsabb és szebb rajta mint egy konzolon. gondolom ez 5 év múlva is így lesz ... :) Addigra talán a multiplatformoknál is egyenlő energiát fognak fordítani az összes platformra így mérvadó lesz az összehasonlítás ...

    Addig is: písz :)

    Life is shor...

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Cobra652 #84 üzenetére

    Jajj, ne haragudj, én az árgép vagy ipon árait néztem, nem akartam órákat keresgetni, így kénytelen voltam ezeket "behazudni" :)

    De természetesen ez teljesen mindegy, mint az is hogy te mennyiért vetted, hiszen a 0 day árakat kellene megnézni, mivel azok jelentik a termék VALÓDI árát :D

    Fossáveri a nextgent a géped? Nem. :) Csak jobb egy kicsit. 3x-os áron. 5 év múlva fossáveri a nextgen az jelenlegi PC-det? Nem tudhatja senki ... De ha annyival többet tud majd mutatni mint ma egy 360 vagy PS3 egy 8 éves PC-hez képest, akkor a válasz igen lesz :)

    Life is shor...

  • a2d2

    addikt

    válasz Cobra652 #84 üzenetére

    Hagyd őket. Rossz nézni amit csináltok.
    Inkább építs egy PC-t 150-ből, és kezdésnek vegyél egy ilyen csomagot.
    Nagyon jó a mostani összeállítás. 9 játékért fizettem 1400Ft-ot.
    [link]
    Szerintem aki ilyenek mellett 18e-ért vesz meg 1db játékot az nem komplett :)

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz a2d2 #86 üzenetére

    Ezzel az összehasonlítás csak azért nem jó, mert a Barátunk szerint ezek nem számítanak, csak a 0 day árak, amihez hasonlítasz.

    Ez a 9 játék, ha 0 day áron nézed őket, akkor már nem olcsóbb mint egy PS4 :)

    Természetesen én is szoktam nézni, EA bundlét meg is vettem a múltkor :) Viszont ne hasonlítsuk egy most megjelenő AAA játék árához egy jótékonysági oldal akcióit amiben 1-2 éves játékok vannak :)

    Ha valami agyon érdekli az embert, úgyis megveszi amint kijön ... De nem mindent.

    Ami kevésbé érdekli az embert, az ráér, és hasonló akciók bármelyik platformon elérhetőek. (Mondjuk azt halkan hozzáteszem, hogy ez egy jótékonysági szervezet, ennek nem az a lényege, hogy a lehető legolcsóbban hozzájutassa az embereket a játékokhoz, hanem hogy adományokat gyűjtsön :) )

    Life is shor...

  • a2d2

    addikt

    válasz DummyBoy #87 üzenetére

    Jaja.
    Igazából nekem sincs időm játszani. Van vagy 80 játékom a Steam-en, amiből kb vagy 5-6-al játszottam eddig.
    Én is úgy húzom a csúszkát hogy fele menjen a fejlesztőknek, fele a karitativ szervezetnek és csak nagyon kevés a humble bundle-nak.

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

  • bager13

    aktív tag

    válasz DummyBoy #87 üzenetére

    Maradjunk annyiban ,hogy aki megjelenés napján vesz játékot, annak mindegy melyik platformra veszi ,mert így is-úgy is drágán jön ki(persze ,ha nem steam wallettből teszi, amin több száz euró ingyenpénz van, mint pl. nekem).

    Egyébként tegnap megkérdeztem az egyik barátomat ,akinek Xbox-a van. Hogy mennyiért és mikor vette azokat a játékokat ,ami nekem is megvan. Ami közös játék volt és kb. egy időben vettünk, az mind másfélszer vagy kétszer(vagy több) olyan drága volt Xbox-ra , mint PC-re(és nem volt benne bundle játék). Csak egy példa BF3(nem bundle) én megjelenés után 4 hónappal vettem , ő 5 hónappal. Én 3000-ért, ő 9000-ért vette.

    Sem PC sem a konzol nem jobb a másiknál. Mindegyiknek megvan az előnye és a hátránya.
    De tények azok tények:
    - konzolra drágábbak a játékok
    - a PC(hardver) nem tartja annyira az értékét
    - a konzol kényelmesebb, egyszerű , felhasználóbarát
    - a PC bonyolultabb, néha nehézkes, sok játéknál iszonyat mennyiségű macera van vele
    - PC-n nem csak játszani lehet
    - kontrollerrel FPS-t játszani, olyan mint billentyűzettel autós szimulátort. RTS-ről nem is beszélve

    [ Szerkesztve ]

    Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

  • a2d2

    addikt

    válasz bager13 #89 üzenetére

    BF3-at alaplapok meg videokártyák mellé osztogatták, ezért én is még decemberben meg tudtam venni 4-5e Ft-ért.

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Cobra652 #91 üzenetére

    Bizony ... nagyon nincs :)

    Gamestop Watch Dogs Húúúúú, micsoda Drágaság!!!

    Amazonon is összesen 10 font a különbség ... az pedig nem dupla ár :)

    Mivel roppantul nem érdekel jelenleg ez a kérdés, ezért meg sem erőltettem magam, csak felmentem a hivatalos oldalra és megnéztem 2 random hivatalos viszonteladót :)

    Konzol vs PC ... Hagyjuk már. Nem kell "vezetni" megy ilyesmi ... Egy 8 éves PC-vel már nem fogsz BF4-ezni, meg COD-ozni (Vagy mondjuk GTA-zni :) ) ... Az meg hogy egy 7 éves csúcskártya erősebb mint egy 8 éves konzol? Micsoda meglepetés ... Ezt még fokozni is lehetnie, hiszen a 7 éves csúcskártyával szerelt PC erősebb mint a 8 éves csúcskártyával szerel PC!! (istenem ... nagyon nem érted ezt a dolgot ...) Nem az a kérdés, melyik az erősebb, hanem melyik az időtállóbb és olcsóbb.

    Ez az elvakult fanboyozás is nagyon megy neked, gondolom hasonló szóvirág mint a "hazudsz", de kettőnk közül te vagy az elvakultabb ...

    Én minden cuccomat szeretem, a PC-t és a konzolt is, egyiknek sem vagyok a "fanja", viszont tisztában vagyok a különbségeikkel, a napi használatukkal és a fenntartási költségeikkel is. Te nem. Biztos továbbra is szeretnél pörögni ezeken a dolgokon? ;)

    [ Szerkesztve ]

    Life is shor...

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Cobra652 #93 üzenetére

    Nos, mivel valószínűleg a HW-t itthon szerzi be (majdnem) mindenki, míg a SW bárhonnan megoldható, így nem igazán értem mi ezzel a problémád ... XBOX-nál sem az osztrák akciós árakkal kalkuláltam (Az már nagyon kellemetlen lett volna :) )

    Nem az a lényeg hol van, a különbségekre akartam rámutatni.

    Titanfall 16k-20k között mozog majdnem mindenhol itthon, pár perc keresgélés után mégis találni 9-12k-ért is.

    Nem az a lényeg, hogy csak 60 dollár ... Hanem hogy pont ugyanannyi mint a PC-s. Vagy csak minimálisan drágább ... Az hogy itthon átb@sznak, abban semmi meglepetés nincs, PC-s játékot nem lehet drágán eladni, mert 2 nappal megjelenés előtt fent lesz a tört verzió a neten ...

    Ellenben nextgen esetében addig kell megszedni magukat, amíg lehet.

    Life is shor...

  • Slade92

    aktív tag

    Tatatattaaaamm: :DDD
    http://playstationcommunity.hu/note/10892

    nem csalódtam a Sonyba! :N

Új hozzászólás Aktív témák