Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    válasz Szten Márs #3 üzenetére

    Félreérted. Nem kívántam általánosítani. Akárhogy is látszott. De mit tudok tenni? Ezt látom, nap mint nap ezzel szembesülök. Biztos, hogy akad olyan lány, akivel megértem magam, és még tetszek is Neki, mert találkoztam már ilyennel. A baj csak az, hogy nem személyen, mert a távolság mindig 150 kilométer felett volt jobb esetben, de akadt már 400 is. Rossz helyre születtem, és rossz helyen keresgélek.
    A döntésekkel pedig. Nyilván én hozom őket, de nem egyszer előfordult már, hogy a szükség szülte. Nem tudtam beavatkozni, néha nincs időm vagy kedvem mérlegelni. Döntök, és majd lesz valahogy. Persze könnyen belátható, hogy ez így nem jó. Vagyok annyira makacs, hogy nem változok. Már csak azért sem.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz Szten Márs #7 üzenetére

    Először az OFF: Equilibrium, Amorphis, Lake of Tears, Korpiklaani, Amon Amarth, Novembre, Fankadeli (hip-hop), Alvin és a Mókusok (punk), AFI, Sonic Syndicate, Deathstars, Eluveitie, As I Lay Dying, Killswitch Engage, Sentenced, persze többek között. Ők azok, akiktől nem csak egy-két szám. Stílusban a Death metál dominál, de van Doom/Industrial/rengeteg Folk, szinte minden, kivéve a Black metált, azt nem bírom hallgatni sem. Ezek, pedig nem vagyok bakancsos, soha nem is voltam.

    Igazat beszélsz. A probléma a zártságom. De mit tehetek (mozduljak ki...). A legnagyobb probléma az önbecsülésem, önbizalmam, vagyis ennek szinte totális hiánya.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz Szten Márs #11 üzenetére

    Hiszed vagy sem, akadt pár lány (=2), akivel ténylegesen egy randi alkalmával úgy tudtunk beszélgetni, hogy csak úgy repült az idő, szóbajött minden. Család, kedvencek, kilátások, vágyak, űrkutatás (igen, lánnyal beszéltem), jövő, mint fikció, a múlt, vallás (pedig kényes téma), és nem volt gond, annyira jól éreztük magunkat (a végén Ő is megjegyezte), mint még soha. Ám mégsem lett semmi, mert nem tetszettem Neki...

    ABE: vannak, csak ők a kocsmát részesítik előnyben szórakozás szempontjából, amiért a legkevésbé sem rajongok. Már akkor kiestem ebből a körből, mikor mindenki elkezdett multizni (COD, WoW, miegymás), csak én nem.

    [ Szerkesztve ]

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz Szten Márs #13 üzenetére

    Lehet indiszkrét kérdésed. Privátban már kérdezték. 20 múltam.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    válasz Szten Márs #15 üzenetére

    De, csak persze semmi sem lett belőle. Ha írok, választ nem kapok. De ez csak számomra lenne rossz, úgymond sóvárognék a lány után. Már csak azért is, mert jól megvoltam Vele, és ez kellene ahhoz, hogy az életemben lévő űr csökkenjen.
    Most viszont nem kívánom elszólni magam, de összefutottam Valakivel myvip Randin (nem röhög), akivel, én is meglepődtem, de nagyon jót beszélgettünk pár óra alatt. Van bennünk közös, sőt, még tetszem is Neki. A probléma ott kezdődik, hogy 80 km. Bár van jogsi és autó, amit vihetünk, mindkettőnknek, de ez mégiscsak távolság, szervezést igényel, már egy találkozó is. Mondjuk egy próbát megér, már csak azért is, mert ezzel némiképp a saját nézetem cáfolhatom meg. Az irónia a dologban, hogy csak azért vettem fel Vele a kapcsolatot (azon kívül, hogy első ránézésre elérhetetlennek tűnt, tipikus "túl szép hozzám", itt most lehet írni a szép dolgokat, hogy így vagyok hülye, stb...), mert a bemutatkozásban írta, hogy nem szeret nagy tömegben lenni. Én sem. Persze lehet, hogy semmi sem lesz, és újra visszaköszönt a magány...

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák