Új hozzászólás Aktív témák

  • Szten Márs

    nagyúr

    Osztás nélkül, finoman: nem, megértő és nem ribanc lányok nem csak társkeresőn leledzenek és pláne nem haltak ki, van belőlük bőven, de ahhoz, hogy összeismerkedj párral pezsgő, de minimum szolídan zajló társasági életet kell élni, kellően szociálisnak kell lenni. Persze, van, aki nem ilyen és nem megy emberek közé. Nos... valamit valamiért. Nyílván az ember nehezen változik meg alaptulajdonságaiban, talán nem is jó erőltetni azt, hogy változzon bennük, csak némely tulajdonságokkal ilyen jellegű mellékhatások társulnak. Itt lehet mérlegelni, aztán majd billen valamerre a mérleg nyelve. Ha meg döntött az ember és elbillentette a mérleg nyelvét, akkor viselnie kell a saját döntését, ez egy ilyen játék. Néha szar, én is döntöttem rengetegszer rosszul, néha nekem is lenne kedvem kiakadni azon, ami ezekből lett, vagy épp nem lett, de minek, ha egyszer én választottam az utam.

    Mindenesetre nagyon nem szép dolog egy ilyen negatív általánosítást ráhúzni egy teljes nemre, miközben gyakorlatilag nem is ismered azt a nemet, amire ráhúzod a vizes lepedőt. Ez talán egy kis osztás, de egy igazságtalan osztásra válaszul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák