Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ABE

    őstag

    válasz Samus #9 üzenetére

    Barátok, haverok sincsenek, akikkel szívesen kimozdulnál?

  • Szten Márs

    nagyúr

    válasz Samus #9 üzenetére

    Háhá, mondtam én már egy másik topicban, hogy általában aki simán mindenféle alműfaj-jelző nélkül azt mondja, hogy metál, a legtöbbször death metálra gondol :D

    Mit lehet tenni ez ellen? Fene tudja. Rá kell jönnöd, hogy jó fej vagy :DDD Komolyabbra fordítva a szót, nem kell mást tenned, mint alkalmazni azt a trükköt, hogy nem gondolkozol társaságban azon, hogy, mit kéne tenni, mit kéne mondani, vajon ki mit gondol rólad, hanem egyszerűen a lehető legtermészetesebben és legszabadabban csinálni/mondani, ami épp jön, ellenni stb... Leghatásosabban az ölhet meg mindenféle kommunikációt, ha azon gondolkozik az ember, hogy huhh basszus, én nem vagyok egy társasági ember, ez nem nekem való, vagy/és azon, amit fent említettem, hogy mégis mit kéne mondani, hogy jófejnek tűnjek, vagy egyáltalán, hogy bekapcsolódhassak a beszélgetésbe. Ez lányoknál különösen így van, mert ha komolyra fordul valami, vagy valaki komolyan akar valamit egy lánytól, könnyen lefagyhat ezen a módon. Nem kell ilyesmivel törődni, tényleg a legjobb szó az, hogy szabadon, ilyen gondolatbeli láncok nélkül el kell lenni. Persze ezt könnyű leírni, de aki hajlamos arra, annak kattogni fog az agya. Na meg abban sem vagyok biztos, hogy mindenki élvezi azokat a beszélgetéseket, szituációkat, amik nem bármiféle konkrét, tényszerű dologról szólnak, akár hivatalos kapcsolat, akár valami konkrét dolog tényorientált megbeszélése, hanem csak önmagáért, hogy beszéljünk, hogy ne nőjön össze a szánk, tehát annak az élvezetéért, hogy valamiféle kommunikációt létesíthetünk embertársunkkal, kötetlenül, csak úgy.

    Én szeretem hallani a hangomat, és traktálni ezzel másokat, aztán kiderül, hogy kinek mennyire tetszik, vagy épp nem - de ezzel én már nem foglalkozom, akinek nem, az úgysem nekem valü (ha lehet így fogalmazni). Valahogy így lehet emberek közé szocializálódni szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák