Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Robbie85

    tag

    válasz sajo13 #181 üzenetére

    Én is gondolkoztam anno a P-n, de valahogy akárhogy néztem aztán csak nem jött be. Eleve az 1300 mah aksi vérszegényke. A kijelző ugyan szép, de az ikonok mérete nagyon kicsi. Egy 3,5"-os Ace-n is nagyobbak. Kényelmetlen az ujjnak, akárcsak az sms íráskor a fura téglalap alakú virtuális bill. és azok betűvastagsága sem jó. Ebből a szemszögből is sokkal látványosabb és kényelmesebb a Samu. Továbbá engem zavar az unibody kialakítás, hogy nem lehet az aksit kivenni, könnyen cserélni, esetleg nagyobbra, stb. Erre külön rátesz a nem bővíthetőm memória. Szóval nem tudsz belenyomni egy 16 gigás kártyát sem. A legördülő sáv üres, nem úgy mint a Samuknál, hogy könnyen letudod némítani a telefont, wifit/bluetootht bekapcsolni. Ehelyett jobbra-balra húzogatni kell a menüt, majd rákatt a kis négyzetre, behozza nagyban, stb. Nekem valahogy nem jött be az egész, bármennyire is kultiválom a Sony-t, mint márkát. A netes funkciók sem jöttek be túlságosan, kicsit túlérzékeny volt, a betűstíluson tuti lehet változtatni, de nekem az sem jött be. A Samun valahogy láthatóbbak voltak a dolgok. Fura apróságnak tűnnek ezek, de sajnos ez van. A Samu egyszerűen látványosabb, használhatóbb. Nem beszélve arról, hogy ez már JB-nnel jött ki.

Új hozzászólás Aktív témák