Új hozzászólás Aktív témák

  • Paloczi95

    tag

    Sziasztok!

    Láttam, hogy megszaporodtak a repedések miatti garanciáztatások. Én már régóta gondolkodom rajta, hogy ez én telefonom állapota garanciális eset lehet-e. Ezzel kapcsolatban szeretnék tőletek tanácsot kérni. Ezen a képen látszik a hátlap, amin a gyári slim cover volt szinte azóta, hogy megvan a telefon. Ennek a mintája karcolta szét, szabályosan látszik a minta, pöttyökben kifakult, lejött a legfelső réteg. Olyan, mintha lecsiszoltam volna kis foltokban. (Még egy közelebbi kép.) Legerőteljesebben a kamera körül látszik, ezen a képen. Itt, a kameránál, jack csatlakozónál és alul az USB-nél ha megnyomkodom a hátlapot, recseg és mozog is. Ez már gyári korától kezdve ilyen. Ezen kívül van a felső két sarokban és alul középen a kereten egy-egy elég csúnya kopás. Képet csak az alsóról tudtam csinálni normálisat. (Kép1 Kép2) Megvizsgálva a repedést, amire sokan panaszkodtatok, egy hajszálnyi nekem is van az USB felett balra, ezen a képen talán látszik ránagyítva. Szerintetek emiatt érdemes kihívnom a szervizfutárt? Kicserélné a hátlapot meg a keretet?

    Előre is köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák