Új hozzászólás Aktív témák

  • Gizmo94

    veterán

    válasz HUTCHDB #41534 üzenetére

    Igen, egyetértek.. Én nagyon szerettem az S2-t, nekem a formája is tetszett, amit az S3-ról annyira nem mondhattam akkoriban el.:) Persze az újdonság varázsa csak piszkált és a dolog ott dőlt el amikor haverom vett egyet és egymás mellé raktuk, továbbá összehasonlító nyomkodást végeztünk, filmeket futattunk, stb.. Vigyorgott,mint a lopótök,(joggal) én meg csak köhécseltem,hogy hátigen, khm.khm. Annyira, hogy másnap lementem érte Kecskemétre a kollégához aki a minap éppen itt járt és megvettemaz elsőt. Ugyan szomorú szívvel nézegettem az autóban még először,hogy mennyire nem tetszik,stb,sajnáltam az S2-met.. Egészen addig, míg meg nem érkeztem haza és fel nem raktam rögtön az első Turkbey romot rá :DDD és be nem laktam. Attól a pillanattól kezdve nem bántam és azóta sem bánom a váltást.. Párhuzamosan én is egy i5-öt használok amikor éppen nincs S3-am,de nem örömmel. Jó az is, csak nem nekem. De nem szidom azt sem. "családi nyomásra" vettünk rá világító almás hátlapot, tiszta szégyen bárhol elővenni is. :DDD Mindegy. Ugyanígy vagyok most az S4-gyel is,hogy egyelőre totál nem tetszik, és hadonászni biztosan nem fogok neki, tehát a húzó feature-jeit nem nekem találták ki, mégis, azt hiszem, váltani fogok. Ha nem tetszik, majd veszek egy S3-at megint, mi baj lehet? :)

Új hozzászólás Aktív témák