Új hozzászólás Aktív témák

  • Icetee

    aktív tag

    Kedves S3 tulajdonosok!

    Ne dőljetek be az Ebay-en hirdetett nagyobb kapacitású akkumlátoroknak, mert nagy átverés az összes.
    Olcsón kínálnak nagyobb kapacitású akkumlátorokat, ami passzol a gyári helyére (nem kell neki másik hátlap).

    Én 1 hónapja rendeltem egy 3250mAh-s gold akkut 2000Ft-ért szállítással együtt, ami tegnap érkezett meg.

    Úgy voltam vele, hogy egy próbát megér, olyan sokat nem bukok ha mégis átverés. A hozzá értő ismerősök már riogattak, hogy tuti valami gagyi aksi, mert ha lehetne ekkora (gyári) méretben nagyobb aksit előállítani, akkor biztos a Samsungnak is lenne. Itt a fórumon 2-en írtak nekem üzenetet amikor kérdeztem hogy kinek van tapasztalata. Az egyik elég nagy kamus volt, mert azt mondta 3 napot is kibír neki azzal :D A másik user azt mondta hogy kb +30%-ot bír.

    Nekem az eddig tapasztalatom az hogy még jobban merül talán mint a gyári :(
    Tehát nem hogy nagyobb kapacitású, hanem gyengébb is szerintem. Ráírni rá lehet persze bármit, akár azt is hogy 25000mAh....

    Óva intek mindenkit az ilyen akku vásárlásoktól! Nem éri meg, pénzkidobás.
    Itthon ennél jóval drágábban is árulnak hasonló kapacitású szuper aksikat, ami szerintem ugyan ez a "minőség", csak rá van téve a Magyar eladók haszonkulcsa.

Új hozzászólás Aktív témák