Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spanglee001

    addikt

    válasz Tamás34 #2171 üzenetére

    Rövid vélemény,s7 edge után s9+ nem kell nyomogatni a feloldáshoz csak hozzáérsz újlenyomatot olvas felold.
    arc és retina felismeréses feloldás, nincsenek fizikai gombok jóval nagyobb a kijelző, de mégis van egy rejtett fizikai gomb a kijelző alatt ha erősen nyomod a kijelzőt akkor veszi be home gombként reagál, állítható mekkora nyomás erősséggel működjön. akkuidő kb 2x annyi mint a 2 éves s7 edge és új s9+. AR emoji ki kell próbálni kb 5 perc, aztán el is lehet feljteni, de akár használható is :DDD szerintem kicsit jobb minőségű a VR szemüvege is és a kontroller nagyon sokat dob rajta. gyors jóval gyorsabb mint az s7 játék indításoknál vehető észre, a stereo hangszóró hát az valami nagyon tuti oldalnézetes gameknél akkora élmény az egyoldali hangszórósokhoz képest hihetelen :DDD kamera jobb sokkkal jobb, optikai zoom, külföldi szövegeket fordít le a kamera a bixby "effekt módban" biztosan van még sok minden amit én sem tudok még róla, de egyértelműen nem bántam meg a cserét, egyetlen negatívum hogy nem működik a hívásrögzítés, azóta megkérek mindenkit aki hív, ha időpontot vagy/és címet beszélünk meg és úton vagyok, hogy dobja át sms ben is.

    netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

Új hozzászólás Aktív témák