Új hozzászólás Aktív témák

  • MrTwister

    őstag

    válasz HdRew #2297 üzenetére

    Itt Nyíregyen kérdeztem az egyik Samsung boltost és ő azt mondta, hogy nem is lehet erre normális fóliát gyártani, mert a speciális lehajló edge képernyő miatt minden fólia feljön, leválik előbb utóbb, ezért nem is forgalmaznak sok boltban csak ragasztott üvegfóliát, ebből pedig figyelni kell, hogy csak olyat szabad megvenni, ami nem csak az éleknél van ragasztva, hanem a képernyő teljes felületén, hogy jó legyen az "érintés" érzékelés is! :K

    Én 16 ezresért jutottam szállítással együtt a Whitestone Dom-hoz, rengeteg pénz ez egy egyszerű képernyő védelemért, tisztában vagyok vele, hogy sok helyen egy ezres, max. 2 egy átlagos fólia felrakással együtt, de itt magát az UV ragasztós technológiát kell megfizetni, hiszen ez egy különleges kialakítású kijelzőre (EDGE) szánt minőségi védelem...ezt kell megfizetni.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Új hozzászólás Aktív témák