Új hozzászólás Aktív témák

  • balika333

    tag

    Köszönöm a tippeket, de nem működött semmi.
    Én teszteltem, ha telefonkönyvben nem lévő számról jön a hívás csak akkor jelzi ki, ha az már egy második hívás, és volt előtte egy amit nem jelzett ki. Az első mindegy honnan jön, nem jelzi. A második hívás ha közvetlenül jön az első után, akkor már kijelzi, az elsővel együtt!!

    DE!

    Ma még benne voltam a 3 napban. Visszavittem az Extreme Digitalba (0-s Cetelem hitellel hoztam el, mindig így veszek telefont, ha a meglévőt eladom, betörlesztem az egészet). És meglepetésemre nem csak készülék cserét ajánlottak fel, hanem a teljes elállást. Így az utóbbit tettem, nem kísérletezem, hogy az új jó lesz-e vagy sem. Nekem ez a telefon munkatelefon és saját egyben. Nem engedhetem meg, hogy nem látok a bug miatt egy olyan hívást ami fontos. Ez lehet azoknak, akiknek egy nap háromszor csörren meg a telefonja rendben van, nekem nem. Egy közel 300e Ft-os telefonnál pedig nem fogok feltenni egy programot sem, hogy kijelezze a nem fogadott hívást. Ha 50e Ft-ért vettem volna telefont, még lehet benyelem. A szoftverfrissítésig pedig nem tudok várni, ami lehet 1 hét múlva, és lehet 3 hónap múlva is... :(

    Sajnálom, pedig mind a színe (kék), mind a kezelhetősége, dual sim, normális gyári garancia, sztereó hangzás nagyon-nagyon bejött. Marad a Note 8, ami szintén nem rossz telefon, de ha kisebb lenne akkor lenne nekem a tökéletes telefon

    Samsung Note 22 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák