Új hozzászólás Aktív témák

  • stevve

    nagyúr

    válasz Ákkk #8599 üzenetére

    Igen, igényesség kérdése az egész. Lehet fóliával és anélkül is vigyázni a cuccainkra.

    Az én telefonjaim sosem voltak sem zsíroskenyerek, sem karcosak. Nem sűrűn viszem homokozóba a telefont vagy hagyom porosodni, teljesen átlagos módon használom. ;) Ez kicsit szubjektív dolog, Az S7-et is zsebben hordom és tökéletes állapotban van, köszöni szépen. Érdekes, hogy csak telefonokra terjedt el ennyire a fólia, laptopokra, az ablakokra, tükrökre nem igazán, pedig azok többsége hagyományos, teljesen átlagos üveg, nem pedig edzett gorilla.

    Annyi, hogy ki mitől alszik nyugodtan. Ha valaki az előlap védelmétől, az is teljesen jogos, csak ne egyszerűsítsük le arra, hogy ha van fólia, makulátlan, ha nincs, igénytelen, mert ez így csak két véglet. Én csak leírtam, hogy a magam részéről nem nagyon látom értelmét, mert mindenki azzal jön, hogy kompromisszumokat kell kötni és hogy nem is tölti ki a teljes előlapot, ergo marad hely a karcoknak. Akkor már inkább nem is kötök ilyesfajta kompromisszumot.

    jani70:
    Nova launcher, az a legjobb jelenleg szerintem.

    bordi10:
    Nincs webes felület, ha erre gondolsz, csak a telefonon a Beállítások alatt a Samsung Cloud.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák