Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gims

    tag

    válasz Ferenczi Áko #14493 üzenetére

    Azért azt nem szabad elfelejteni, hogy az Ultra széria nem az átlag, hétköznapi embereknek van kitalálva, Facebookozni, YouTubeozni meg szelfizni!

    A fényképezők esetén is egy többmilliós Nikon vagy Leica sem arra van kitalálva, hogy a Sarok Presszóban hétköznapi élet legyen megörökítve.

    Nekem van egy céges A03s-em. Szinte le van pusztítva róla minden és csak telefon módban megy. Egyszerűen nem tudok rajta dolgozni. De telefonként, amikor mondjuk 35 alkalommal hívom a térfigyelőt, vagy tízszer az irányítómat, majdnem ugyanennyi alkalommal a rendőröket, és kétnaponta is elegendő bőven töltőre tenni, az nyilván más.

    Viszont azt az A03s már tempóban sem bírná, hogy különféle csatornákon egy vagon BM és egyéb lekéréssel kell akciózni.
    Viszont az S22U mindezt tudja. A fényképezője sokat javult az S20U-hoz képest. Így mára ebben is hatékonyabban tudok dolgozni.

    De! Nem tudnám ugyanezeket már egy sima S22 vagy S22+-on megoldani.

    Hogy félmillió magyar szárnyaló forintot kell lerakni érte? Fájónak mondható. Ám amikor érzem a gyakorlatban a Samsung fejlesztését, akkor azt mondom, hogy értem az árát.

    Szerencsére jó munkahelyem van, keresek annyit, hogy megengedhessem magamnak.
    Nyilván amíg mással foglalkoztam, addig elegendő volt a középkategóriás.

    Az mondjuk tény, de inkább a saját gyarlóságom, hogy nem tudnék már kisebb kategóriában élni. :)

    Végül egy megjegyzés a CPU-k tekintetében.
    Nekem az Exynos megfelel. Az android akadozó baromságai ugyanúgy megvannak más készülékeken, így ez nem Samsung, nem Exynos hiba.
    Rengeteg weboldal vagy alkalmazás szarul van kódolva.

Új hozzászólás Aktív témák