Új hozzászólás Aktív témák

  • Ewyn

    csendes tag

    válasz janitor01 #551 üzenetére

    Köszönöm a figyelmeztetést. Amit eddig nem említettem: a fő indok, ami miatt a Note-hoz húz a szívem, az pont a mérete.

    Nem tudom előre megmondani, hogy hosszútávon mennyire fogom szeretni. Kétséget kizáróan kényelmetlen lesz eleinte, hozzá vagyok szokva, hogy egy kézből tudom irányítani a mobilom, a hüvelykujjammal bármit elérek, viszont a Note esetében ezt már nem tudom megtenni. Fura lesz, sőt zavaró, ebben biztos vagyok.

    Nagyjából egy éve gondolkodom egy tableten, de akármelyiket is néztem eddig, nagynak találtam. Egyszerűen az a kategória számomra, ami laptopnak kevés, mobilnak túl sok. Szeretnék egy készüléket, ami képes betölteni a multimédiás tartalmak fogyasztása iránti igényem anélkül, hogy veszítene a hordozhatóságából.

    Az az én személyes preferenciám, hogy a nadrágom zsebében nagyon ritkán hordok telefont, leginkább kabátzsebben tartom, illetve a mindig nálam lévő hátizsákom felső rekeszében, ahol könnyen elérhető. Ha bennem is az a szokás alakult volna ki, hogy nadrágzsebben hordjam a mobilom, biztosan nem ezt választanám.

    Szóval teljesen egyetértek, hogy azzal a kis pötyögéssel, amit elkövettem a Note 3-on, nem tudom megbízhatóan megállapítani, mennyire fogok megbékélni a kütyüvel, de reménykedem, hogy a diszkomfortot nagyban ellensúlyozza az a plusz tudás és felhasználói élmény, amit ettől a készüléktől várok.

    Nem utazok sokat (bár ez változhat), viszont szeretek mobilról netezni, megnézni egy-egy sorozat epizódot és szeretnék végre elfogadható fényképeket készíteni mobillal.

    Lehet, hogy végül megbánom és akkor majd verem a fejem a falba miközben felidézem a hozzászólásod, de ennyi rizikót felvállalok. Hova jutnánk, ha mindig csak azt választanánk, amit ismerünk? ;-)

Új hozzászólás Aktív témák