Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    Na de akkor most őszintén.

    Ujjlenyomat olvasó ON.
    Most beszéljünk csak az egykezes hüvelykujjas módszerről, mert -nálam legalábbis- úgy a leggyakoribb.
    Otthon nyugalomban okkal móddal jól működik, de utcán sétálva, autóban ülve, tömegközlekedésben, boltban etc.. előkapjátok a zsebből és egy kézzel hüvelykujjal 10/9 -es pontossággal egyből fel tudjátok oldani? :Y

    Hát nekem ez annyira hihetetlennek tűnik, hogy elmondani nem tudom.
    Most hogy jöttem haza, beálltam a garázsba, mondom felkapcsolom a zseblámpát nehogy valamibe hasra essek, de legalább 10x el kellett húznom az hüvelykujjamat egy kézzel, hogy hajlandó legyen feloldani, miközben fél percet állok egy helyben...:(

    Az úgy rendben van hogy 10/9, de inkább 10/10 ha kétkezes módban a mutatóujjamat vertikálisan elhúzom a home gomb közepén. na de ez sokszor elég kényes kivitelezés :U

    Komolyan érdekelne, nem lehetek annyira noob, hogy ennyire ne tudjam egy kézzel feloldani, ha másnak megy :W

    Ja és nekem semmi rés, legalábbis nem észrevehető, és nem áll meg benne semmi sem.
    Egyre jobban megbarátkoztunk már, le is veszem lassan a hirdetést. Azért egy custom rom nagyon elférne ide is, hogy még pattogósabb, gyorsabb, okosabb legyen :K

    zack - Octa verziós ugye :)

    Amúgy mit számít ez?
    Nexus 5 fele ennyit se kap, mégis kenterbe veri sebességben a létező összes androidos telefont egytől egyig.. :N

Új hozzászólás Aktív témák