Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz Maxximus #14820 üzenetére

    S6 Edge volt a kezemben, valami dupla lezárt kijelzőt szedett össze az illető, ezt kellett volna kilőni. Egy i6s-t cserélt el a Samsungra, mert nem jött be neki az iOS néhány napos használat után. Meglepően nem volt sz**. Annyit érzékeltem, hogy lassabban csinált mindent, mint a Note 9.

    Ugye erről az üvegről van szó. Amit én tapasztaltam: teljes felületen tapad és elég erős a ragasztó, ezért tűnhetett fel úgy, hogy rosszul tapadt fel, nagyon meg kellett küzdeni vele, hogy a levegős részeket ki tudjam "hajtani" alóla. Emellett én úgy tapasztaltam (2-t raktam fel, egy másik user is elégedetten használja), hogy hiába van a csomagban a felhelyezést segítő keret, nem precízen van megcsinálva, így felejtős, hogy egyszerűen rádobod és fa**án passzol mindenhol. A másodikat már keret nélkül, szabad kézzel tettem fel alapból (az elsőt is úgy kellett végül). Pazar látvány szempontjából, toll mint az eredetin, úgy megy és nem nyomta eddig fel egy tok sem.

    Egy dolog van, ami zavarhat egy-két embert, de szerintem ez annak a következménye, hogy a Nillkinnél is rájöttek, hogy a tetves ívekre nagyon nem lehet üveget csinálni, ami huzamosabb ideig fent tud maradni. Magasságra értelem szerűen ugyanolyan, mint bármilyen más keretes üveg (a tesó CP+ Max is ekkora), de szélességében keskenyebb és nem hajlik úgy le a szélekre. Csináltam egy fotót világos háttérrel, amin látszik a "megoldás". A vicc az, hogy nagyon oldalról nézve látszik csak, szemből, ahogy használod a készüléket, nem takar ki semmit. Edge panel látszik, világító szélek látszanak és egy alkalmazásnál sem futottam bele ott olyan információba, ami nem látszódott volna, hiszen sehol nem visznek ki annyira a szélre semmit. Amikor a recovery menüt előhozom, ha kell (hangerő fel+Bixby+power), ott kitakar egy kis részt az opciók első betűjéből talán, de ott egyébként is extrémen "lelóg" a tartalom az edge szélre.

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák