Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • formax

    tag

    Sziasztok!
    Egy kis adalék a wifi problémához: a cégtől kaptam egy Samsung S4 minit, így az ACE3-at a lányomnak adtam. Na ez az S4 mini ma reggel ugyanazt a jelenséget produkálta, amit néha (de tényleg csak néha) az Ace3 is: kapcsolódott, de mégsem, folyton ellenőrizte a kapcsolatot, de nem ment. Nem segített sem a wifi direct kikapcsolása, sem a telefon újraindítása. Végül a wifi router újraindítása oldotta meg a problémát.
    Szóval ez nem speciális Ace3 jelenség, de kezelhető.
    Másrészt az Ace3 és az S4 mini semmi lényeges dologban nem különbözik használatkor.
    A nagyobb felbontást alig látni: egy kicsit több betű, ikon fér el a képernyőn, viszont olyan aprók, hogy néha kénytelen vagyok ránagyítani. Több memória van, de ugyanúgy 70-75%, néha 90% is megtelik, vagyis 600-750 MB helyett 800-1150 MB; ilyenkor már kezd lagolni, késegetni a telefon; ezen nem segítenek a task killerek sem, csak az újraindítás (valószínűleg rootolnom kell?). A fénykép nagyjából ugyanolyan, a vaku erősebb. Az akku ugyanúgy nem bírja 1 napig, mivel rengeteget használom a Gps-t és a bluetooth headsetet.
    Amiben jobb, az a ráköltött többletpénz érzete (nem az én pénzem...), és a kicsivel jobb minőség.
    Szóval, használjátok örömmel a telefonotokat.
    Sziasztok.

    formax

Új hozzászólás Aktív témák