Új hozzászólás Aktív témák

  • gazfickó

    tag

    Sziasztok!!

    Két kérdéssel fordulnék hozzátok: Az egyik az lenne hogy ugye sokan panaszkodtak a WiFi lassúságára,aminek megoldásaként a gyári állapot visszaállítását javasoltátok. Namármost ezt meg is tettem vagy egy hónapja, és azóta tényleg kifogástalan volt minden, de most valamiért egyik estéről reggelre virradóra újra felmerült ez a problematika és nagyon úgy tűnik hogy nem fog olyan váratlanul megszűnni mint ahogy előjött... kérdésem az lenne hogy ilyenkor mi a teendő? Állítsam vissza újra, aztán egy hónap múlva megint, és így tovább? :F Nem volna jó ha felvenne ez a dolog ilyen periodicitást.. :(
    A másik meg.. feltűnt hogy újabban elég hamar kikészül az akksija, pedig van hogy nem is nyomkodom. Ami azt illeti eléggé kiszámíthatatlan, mert van hogy egész nap nyomkodom, Subway Surfers, PvZ 2 ,net,zene meg ilyesmi, és több mint 5órás kijelzőidővel elvagyok egész nap, viszont van (az esetek többségében) amikor alig csinálok rajta valamit és mégis kétszer kell tölteni egy nap. Tegnap is 1óra 20perces kijelzőidőt produkált úgy hogy nem játszottam vele, wifi se volt bekapcsolva, és telefonhívásból is csak pár rövidebbet bonyolítottam le. Mi állhat e hullámvölgy mögött, és mi lehet rá a megoldás?
    Annyira imádnám ezt a kis telefont, mert amúgy mindenben kielégít, de ez a két hülyesége kiakaszt.. :O

Új hozzászólás Aktív témák