Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz MK VII #480 üzenetére

    Mert te annyira baromira kompetens vagy a témában, hogy egy kifutó ágban lévő, a gyártója által is halálra ítélt, maximum 4 fizikai magos processzorokat támogató platformot ajánlgatsz, 3-4 évre, miközben a piac jól láthatóan elindult a 6-8 fizikai magot tartalmazó CPU-k irányába. Olyannyira, hogy a konkurencia immáron hónapok óta kínálja, mégpedig elérhető áron. Persze, holnaptól biztos megfordul az irány, és elindulunk vissza a 2 mag felé.

    Tessék, itt van néhány érv 3 mondatba sűrítve. Most már próbáld meg felfogni, ha már eddig nem sikerült. Ahogy az etetős mondatot sem, de sebaj. Azt pedig továbbra sem érted meg a jelek szerint, hogy hiába nyújt (ma még) értékelhető teljesítményt egy 4790, ha teszem azt, másfél éven belül kidöglik alóla a deszka, és akkor marad a használt piac (lutri), vagy a platform váltás (bukó a proci árának egyrésze, vagy egésze, ez nézőpont kérdése).

    Na, részemről ennyi, nem szánok rád több időt. Azon pedig gondolkodj el, kinek vannak itt szövegértelmezési problémái. Mint már írtam, más itt a topikban felfogta a mondataim lényegét, a jelek szerint ez csak neked nem sikerül.

    [ Szerkesztve ]

  • pakesz

    aktív tag

    válasz MK VII #480 üzenetére

    "Mondj érveket a 3-4 évre nem lehet Intellel tervezni kijelentésedre... "

    alljal mar le ezzel az ervelesi stilussal
    a vitapartnered TISZTAN elmondta, hogy most az Intel nem fog olyan lassan fejleszteni, mert most egy jelentos konkurenciaja keletkezett
    ez szamomra egy rendes ervnek tunik, ettol fuggetlenul en most vettem egy Ryzen 1300X -et, mert most kell
    ha Intelbol vettem volna ott is a 40e -s kategoria lett volna

Új hozzászólás Aktív témák