Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz pakesz #520 üzenetére

    Ez teljesen mindegy. Valamikor ugy tunik mintha egyeseknel mashogy jarna az ido. Az elso mainstream 4mag/8szal mainstream CPU 9 eve jelent meg (i7-920). Most 2017-ben van az a helyzet hogy tobb jatekban elonyos ha 8 szal van 4 szal helyett. Nem feltetlenuk kell hogy legyen, de kimutathato elonye van a tobb szalnak. Es szinten most 2017-ben lett mainstream a 6/6 es 6/12 felallas is, es az elkovetkezo 3-4 evben siman elvagy egy 4/8 CPU-val, nem lesz itt semmifele ugras a sok szalra ugy hogy egy 4/8-as CPU ne lenne eleg. Foleg ha az a CPU tortenetesen meg most is a legmagasabb single core teljesitmeny adja plusz a legmagasabb elerheto orajel ugyszinten.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

  • MK VII

    veterán

    válasz pakesz #520 üzenetére

    Látom itt sokaknak kell a fájás...

    Mi nem érthető abban, hogy 5-6-8 évre is lehet intellel tervezni??? De most komolyan kérdezem..
    Ami kijelentése volt, hogy nem lehet most Intellel 3-4 évre előre tervezni az egy baromság... De úgy látszik Te sem érted amit leírtam és beleállsz egy meddő vitába...
    Neked is leírjam? Ivy, Sandy, Haswell. Kérlek vázold fel, hogy melyikkel nem lehetett kibírni 3-4 évnél tovább és azonnal visszavonok mindent amit itt eddig próbáltam értésetekre hozni.. Ja jó. Haswell még alig van 4 éves, de lassan az is 5, és még legalább 3-4 évig lehet rá számítani.
    Tehát a mostani 1151-es platformmal, hova nem lehet 3-4 évre tervezni? :U
    Mindegy is...
    Az ész érvek és tapasztalatok semmibevétele az megy egyeseknél...

    Tudom, tudom.. Csakaryzen'...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák