Új hozzászólás Aktív témák

  • Peti_ASR508

    csendes tag

    4kor hazajöttem munkából azóta tolom. Easy-n már végig is játszottam, easy nem nehéz abszolut, elsőre meg lehet csinálni minden számot 5 csillagosra.

    Tényleg nagyon zajos, jól fel kell tekerni a hangerőt, mert elnyomja a dob kopogása a zenét. Nekem spec még annyi bajom volt vele, hogy easy-n már türelmetlen vagyok és időnként elsietem nótát, túl korán leütöm az ütnivalót. Expert-en viszont már nem gáz, ott már bonyolultabb és nincs idő elsietni. Egyébként experten is már 5 csillagosra megcsinálom a számokat.
    Még annyi negatív a dobbal, hogy nem lehet tremolózni (igaz rockzenébe nem is kell) és nem pattog a verő a bőrön, szóval Möller technikát sem lehet használni, így a filleket és a gyors kis fikcsiket nem lehet kipattogtatni, mindent ki kell játszani. A pedál tényleg gagyi és túl hosszú az útja. Meg nekem hiányzik egy kis sztori, mint a GH3-ban.
    Ennyit a negatívról, minden más rendben van. Easy-n még nem kap el a feeling, de hardon és experten nagy sikerélmény végigtolni egy számot.

    Tolok fel pár képet is:

    [link]
    [link]
    [link]

    [ Módosította: tiv83us ]

Új hozzászólás Aktív témák